reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a ja wlasnie zamowilam sobie na allegro 10 testow wiec jak przyjda to bede mogla sobie testowac do woli hihihibo z apteki tyle to bym 100 wydala :szok: a tak tylko 20 z wysylka :tak:tak wiec mam zapas zrobiony bo ostatnio jak szlam do apteki po test to akurat przerwe obiadowa mieli i dupa atertaz niebede sie martwic do domu mi listonosz przyniesie
:-D:-D:-D:-D i zostaniesz z testami:tak: ale będzie Cie teraz korcić żeby testować przed czasem;-) a jakie kupiłąs?? Ja kupie bobotesta bo najlepszy jest:tak:
 
reklama
kurde pozarlam paczke familijnych wafelkow i dopiero jakos mi zdenerwowanie przeszlo :baffled: a juz bardzo dlugo niejadlam slodkiego....moze mi brakowalo cukru...
 
KERNA no trochę przeszłam ,ale warto było wycierpieć i tyle się wyleżeć po szpitalach ,Aco trzeciej ciązy to gin nie wiedzi przeciwskazań ,bo clexanu już nie biore tylo bede musiała miec usg blizny co jakiś czas czy się nie dzieje nic z nią .A ja jakoś się nie boje bo ja miałam brzuszki małe bo przytyłam tylko 6 w pierwszej ciąży a w drugiej 8.Co do testów to ja też sądze że te są najlepsze.

87zabka ja tam się nie zaopatruje w testy nie wiem czemu ,jakoś mnie nie tkneło jeszcze mam nadzieję że @ nie przyjdzie i że test jeden wystarczy...oby ale jak najbardziej życzę ci 2 kreseczek już przy 1 teście.
 
OLIWKA a ta blizne trzeba sprawdzac???:szok: ja mialam tez cesarke ale nigdy niemialam sprawdzane czy to wszystko tam w srodku sie dobrze zroslo i wogole ciekawa jestem jak to bedzie w 2 ciazy czy na usg lekarz bedzie mogl sprawdzic czy w srodku ze zszyciami jest ok???
 
Ktoś tu pisał o sikaniu chyba malapralinka?
Niestety objaw sikania to też zapowiada @, więc ja w to nie wierzę. Kiedyś też zwracałam uwagę na sikanie i zawsze @ przylazła.
 
reklama
OLIWKA a ta blizne trzeba sprawdzac???:szok: ja mialam tez cesarke ale nigdy niemialam sprawdzane czy to wszystko tam w srodku sie dobrze zroslo i wogole ciekawa jestem jak to bedzie w 2 ciazy czy na usg lekarz bedzie mogl sprawdzic czy w srodku ze zszyciami jest ok???

Mi się wydaje że po 3 letniej przerwie nie ma niebespieczeństwa ,nawet możesz rodzić sn ale to już lekarz zadecyduje ,ja w ciąży miałam usg zewnętrzne rany ponieważ zaszłam w ciąże 3 mc po cc ,więc istniało ryzyko rozejścia się rany a teraz G powiedział że to juz profilaktycznie będzie robić ponieważ jak on to powiedział jesetm problemową pacjętką [on prowadził 2 moje ciąże]
 
Do góry