reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a dla mnie objawy typu: sikanie częste, zmiany nastrojów, zachcianki, bóle piersi to już bardziej po terminie@ i jeszcze później. Ja jakiekolwiek objawy ciąży miałam dopiero w 7-8 tc. Jedyne inne rzeczy sprzed testu to dziwny śluz i podbrzusze:tak:
OLIWKA jak G mówi, że wszytko ok to pewnie tak jest! Kurcze zazdroszczę Ci odwagi, naprawde..ja teraz mam neizłego stracha, co mialam tylko tą cukrzyce.....
 
reklama
Oj chyba wszystkie mamy objawy..
Sa dwa wyjscia, albo bejbik (czego nam wszystkim zycze;-)) albo @ sie zbliza wielkimi krokami..

Ja wiem, ze te parcie na pecherz nic jeszcze nie znaczy... Mnie jedynie zastanawia ten bol,ktory trwa juz 5 dni...
Co ma yc to bedzie;-)
Tylko nerwowo chyba tego nie wytrzymam, tego czekania...
A najgorsze jest to, ze jesli @ ma nadejsc to tez przez e moje nerwy moze sie opoznic:dry:

No nic,zobaczymy...
Życze przyjemnego popoludnia, my sie wybieramy wlasnie do rodzicow, buziaki
 
ja tez juz zmykam bo moj maz niedlugo wroci z zabijania i jak zobav=czy ze znow siedze na baby boom to znow poiwe ze ja to juz oszalalam i nic tylko o tej ciazy hihihihihi
 
KERNA nie dziwie ci się że masz stracha ponieważ też sporo przeszłaś ...ja bałam się okropnie jak wpadłam z Bartkiem o to ze rana się rozejdzie lub że coś z nim żle będzie ale dzięki temu że trafiłam do szpitala w 33 tygodniu i podtrzymaniu to nie było większych problemów.
Jeżeli 1 ciąza skończyła się pzedwczesnym porodem to nie znaczy że 2 też .Więc głowa do góry .Ja naprzykład wiem że będą jakieś tak problemy bo w ciązy moje nerki nie dają sobie z pracą na dwie osoby i zatrzymuje mi się woda ,białko rośnie powyrzej 1000 noi ciśnienie nawet 170/120,ale wiem że jak coś to dostane leki i bedzie oki.
 
a dla mnie objawy typu: sikanie częste, zmiany nastrojów, zachcianki, bóle piersi to już bardziej po terminie@ i jeszcze później. Ja jakiekolwiek objawy ciąży miałam dopiero w 7-8 tc. Jedyne inne rzeczy sprzed testu to dziwny śluz i podbrzusze:tak:
OLIWKA jak G mówi, że wszytko ok to pewnie tak jest! Kurcze zazdroszczę Ci odwagi, naprawde..ja teraz mam neizłego stracha, co mialam tylko tą cukrzyce.....
A cukier z krwi sie bada? Bo ja nigdy jeszcze sobie go nie badalam, a moze by wypadalo...:confused:
 
KERNA oglądałam twój album synek śliczny,szkoda że musiał być po respiratorem


a ja wkleje oliwke
d9166ecedb6117d460e61c4c35a0c1a7,5,19,0.jpg

56b5dda33ecf4fb5dcc99aaed10fbfff,5,19,0.jpg

to moja mała w 2 dzień po narodzinach [1810\46]
 
A cukier z krwi sie bada? Bo ja nigdy jeszcze sobie go nie badalam, a moze by wypadalo...:confused:
no można glukometrem z palca, ale zwykle zaleca się glukozę.....ja teraz też musiaąłm wypić przed ciążą jeszcze żeby stwierdzić jak sobie z cukrem radzę:tak:

KERNA nie dziwie ci się że masz stracha ponieważ też sporo przeszłaś ...ja bałam się okropnie jak wpadłam z Bartkiem o to ze rana się rozejdzie lub że coś z nim żle będzie ale dzięki temu że trafiłam do szpitala w 33 tygodniu i podtrzymaniu to nie było większych problemów.
Jeżeli 1 ciąza skończyła się pzedwczesnym porodem to nie znaczy że 2 też .Więc głowa do góry .Ja naprzykład wiem że będą jakieś tak problemy bo w ciązy moje nerki nie dają sobie z pracą na dwie osoby i zatrzymuje mi się woda ,białko rośnie powyrzej 1000 noi ciśnienie nawet 170/120,ale wiem że jak coś to dostane leki i bedzie oki.
kurcze to miałaś nerwówke i gratuluję podejścia....super:tak:
Fotki super, córcia była jednak większa od mojego. Michał ważył 1650 i 39cm.
 
a ja wlasnie zamowilam sobie na allegro 10 testow wiec jak przyjda to bede mogla sobie testowac do woli hihihibo z apteki tyle to bym 100 wydala :szok: a tak tylko 20 z wysylka :tak:tak wiec mam zapas zrobiony bo ostatnio jak szlam do apteki po test to akurat przerwe obiadowa mieli i dupa atertaz niebede sie martwic do domu mi listonosz przyniesie

widzę, że strasznie tanie te testy :-p może też się zaopatrzę ;-):-)

KERNA oglądałam twój album synek śliczny,szkoda że musiał być po respiratorem


a ja wkleje oliwke
d9166ecedb6117d460e61c4c35a0c1a7,5,19,0.jpg

56b5dda33ecf4fb5dcc99aaed10fbfff,5,19,0.jpg

to moja mała w 2 dzień po narodzinach [1810\46]

słodka niuńka :-D

Kobietki, a czy wy też miałyście tak, że pomyliłyście plamienie z @ :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: bo ja nie wiem jak ja to zrobiłam :zawstydzona/y: a zawsze mnie brzuch nawala (wtedy nie) :dry: człowiek stary, a głupi :zawstydzona/y: - ciągle można się czegoś nauczyć :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no zrób test! Przecież na pewno wyjdzie wiarygodny!!!!:tak::tak:

Będę musiała, mam nadzieje że bedą dwie krechy. ale oglnie to sie dobrzr czuje. Zauważyłam tylko że czasem mnie sie w głowie zakręci i brzuch mnie troche bobolewa. Nie wiem jak to odczytać. Jutro kupie test i dam wam znać, co z tego wyszło. Pozdrowionka:-)
 
reklama
kasica dawaj znać jak najszybciej!!!!! Ja mam bóle podbrzusza i to okropne....poszłam do pieca drzewa dołożyć i rozbolało mnie na maxa, że musiałąm sobie usiąść:baffled: i tak mam za akżdym razem jak dźwigam małego:baffled::baffled:
Scully ja też kiedys miałam dziwne@ i czasem wystarczała wkładka... Czasem @ poprzedzało kilkudniowe plamienie....często miałam plamienia za akżdym razem jak intesywnie ćwiczyłam to samo...no i do tej pory nie wiem czemu tak siedziało. Po porodzie mam raczej wyraźne. Jeden dzień plamienie i potem@
 
Ostatnia edycja:
Do góry