reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Tosia jesteś z Gdyni to po sąsiedzku że tak powiem. :-)
Ja myślałam o takim ubezpieczeniu jak piszesz ale szef mi go nie wykupi a nie wiem ile to kosztuje indywidualnie. A z jakiej firmy masz to ubezpieczenie? Coś na A.... Czy ty sama płacisz to ubezpieczenie?
A byłaś w Invikcie, masz jakieś porównanie między nią a Lux Medem?[/QUOTE]

Nie mam porównania z Inviktem niestety bo to ubezpieczenie mam z pracy. Z resztą sama za nie płace ale pracodawca pośredniczył w ofercie dlatego taka kwota :zawstydzona/y:Normalnie taki pakiet kosztuje ok 1200 zł rocznie. To i tak nie jest duzo biorąc pod uwage wszystkie wizyty ktore musisz miec i badania,

:-)


:confused: to w sumie który cykl ci napisać na naszej liście?? :confused: a na co bierzesz luteinę? :-)

Możesz wpisać 4 cykl. luteine biorę na wyregulowanie cykli (z 42 do 28 dni )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej laseczki;-):-), witam sie z rana, przez ostatnie dwa tygodnie można było się wyspac, a dziś zaczęła się szkoła i trzeba było dzieciarnie porozwozić, więc melduje się na posterunku z samego ranka przy śniadanku.
Witam wszystkie nowe staraczki i życze szybkiego zafasolkowania.

U mnie tak pieknie sypie, że szok:happy2:
Miłego dnia:tak::-D
 
witam się noworocznie! na początek muszę powiedzieć kilka słów, na które wcześniej zabraklo mi czasu:
Wszystkim staraczkom życzę aby nowy rok był lepszy od poprzedniego, żeby spełniły się Wasze dobre sny i najskrytsze marzenia. Życzę mnóstwo siły i zdrówka dla Was i Waszych rodzin. Oby 2010 rok był pełen najlepszych i niezapomnianych wspomnień!!!!!!

U nas stara bieda póki co... ciągle mamy coś do zrobienia, ciągle coś w planach... Fasola jest, dokucza okropnym bólem piersi, popsuła mi się cera i jestem potwornie wrażliwa na zapachy... miewam mdłości ale póki co w wersji light. Zmiennośc nastrojów jest ale już nie tak ze skrajności w skrajność- staram się trzymać nerwy na wodzy :tak:;-);-)

Mąż mnie pocieszył, bo powiedział, że mimo wszystko jestem o niebo lepsza niż na początku pierwszej ciąży :-D dowiedziałam się, że wtedy byłam okropna :-);-)
Dowiedziałam się też, że moja znajoma straciła bliźniaczą ciążę... zdaje się jakoś na półmetku :-( troszkę się zdołowałam, ale staram się myśleć pozytywnie bo wiem, że to teraz najważniejsze... Napisałam Wam długi list, ale to dlatego, że dizś też mam zawalony dzień.... i nie wiem czy uda mi się porządnie z Wami popisać... póki co buźka! ;-):-)
 
Ja tez sie juz witam!!!!!!!!

I dzis ide do pracy ,a jakos tak nie bardzo mi sie chce:baffled:Ale na szczescie mezulek tez pracuje,wiec nie jest najgorzej:tak:
Jutro z ranka jade na oznaczenia hormonalne,wiec zobaczymy co z tego wyjdzie!

Pajka a powiedz mi Tobie sie udało bo jakos odpusciłas psychicznie ,czy tak jak zawsze myslałas o tym??????
 
reklama
Ja tez sie juz witam!!!!!!!!

I dzis ide do pracy ,a jakos tak nie bardzo mi sie chce:baffled:Ale na szczescie mezulek tez pracuje,wiec nie jest najgorzej:tak:
Jutro z ranka jade na oznaczenia hormonalne,wiec zobaczymy co z tego wyjdzie!

Pajka a powiedz mi Tobie sie udało bo jakos odpusciłas psychicznie ,czy tak jak zawsze myslałas o tym??????

Suzi nam sie udało bo chyba stwierdziłam, ze i tak z tego cyklu nic nie bedzie :tak:bo jak sie okazało,z e jestem po owulce a mysmy sie nie przytulali w tym okesie to w dzien kiedy lekarka powiedziala ,z e to chyba ostatni moment na przytulaski to pojechalismy do domu, ale juz bez wiary, ze sie uda. A tutaj niespodzianka :-D
 
Do góry