reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Niunia dawno Cie nie było,fajnie Cie tu widzieć:tak:
Pomysł fajny,ja chociaż staraczką póki co nie jestem chętnie tu pogadam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!;-):tak:Tak miło czytac o tym jak sie komus udało i to nie tak hop siup:tak:

Ja mam dosc obfity @ i boli brzusio, jutro mam zrobic oznaczenia bo to bedzie 3 dc!no i potem do lekarza!!!!

A mam do ciebie takie pytanko,bo brałaś CLO, mozna go przyjmowac gdy owulka natura,ale nie w kazdym cyklu?????
Postanowiłam ze po @ bede mierzyła tempke, sprobuje chociaz jeden miesiac i zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
Ale byłaś i wiesz jaki to trud, frajda....
Witaj Madziula:-)
Chyba przyznasz szczerze, że troszkę głupio było by pisać:happy2: jeszcze w 2009r.:sorry2::cool2::-D
Wiesz my na razie nadal tam piszemy tylko sie zastanawiałyśmy czy nam nie usuną wątku bo już jest 2010 r
A jednak sie zżłyśmy ze sobą bo piszemy na tym wątku przez rok:tak:
 
Suzi nam sie udało bo chyba stwierdziłam, ze i tak z tego cyklu nic nie bedzie :tak:bo jak sie okazało,z e jestem po owulce a mysmy sie nie przytulali w tym okesie to w dzien kiedy lekarka powiedziala ,z e to chyba ostatni moment na przytulaski to pojechalismy do domu, ale juz bez wiary, ze sie uda. A tutaj niespodzianka :-D

Takie nowiny tylko poprawiają samopoczucie i daja nadzieje że mi też się kiedyś uda i bedzie niespodzianka:-D
CHyba naprawde trzeba wyluzować :-)
My w tym miesiącu odstawiliśmy testy owul, przytulamy się oczywiście bo to już czas ale jakoś specjalnie się nie nastawiam. Jak będą dwie krechy będzie super i oczywiście dowiedzie się dziewczynki jako drugie :tak:
 
Kurcze ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!;-):tak:Tak miło czytac o tym jak sie komus udało i to nie tak hop siup:tak:

Ja mam dosc obfity @ i boli brzusio, jutro mam zrobic oznaczenia bo to bedzie 3 dc!no i potem do lekarza!!!!

A mam do ciebie takie pytanko,bo brałaś CLO, mozna go przyjmowac gdy owulka natura,ale nie w kazdym cyklu?????
Postanowiłam ze po @ bede mierzyła tempke, sprobuje chociaz jeden miesiac i zobaczymy co z tego wyjdzie...

Suzi clo jest na zwiększenie liczby pecherzykow w cyklu wiec mozna go brac przy natulanej owulce :-)
Mierzenie tempki jest dobrym krokiem ja sobie bardzo chwale fakt na początku nie byłam do tego przekowana, ale jedna dziewczyna z BB mnie przekonała.
 
reklama
Mieliśmy jechac do Krakowa (od nas to prawie 500 kilosów w jedną stronę) 30.12 pracowaliśmy do 15h u nas już od rana sypał śnieg więc warunki do jazdy były fatalne i wyszło tak, że zrezygnowaliśmy, na szybkiego przyszykowałam troszkę papu, później o północy wypiliśmy na dworze szampana, kupiliśmy fajerwerki i dostaliśmy troszkę fajerwerków, więc pokaz ogni zrobiliśmy przez jakieś 15 minut, późni;-)ej do domku i nie pamiętam o której poszliśmy spać ale wstaliśmy koło 10 okropnnie niewyspani.:cool2:
To też fajnie;-) Strasznie wszędzie śniegu nasypało
Ja też sie obudziłam niewyspana

Hej Ola:)
 
Do góry