reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

toska to zazrdoszcze ciekawa jestem co mi jutro babka powie chociaz prawde mowiac ta kobieta mieszka 10 domow dalej ale niebede jej nachodzic w niedzielny wieczor :-p pojde sobie jutro na spokojnie :)

Wiesz zapisałam się do tego programu z myślą o ciązy i wszystkich badaniach. Niestety nie grzeszymy kasą więc bardzo sobie to chwale, wszystkie badania i wizyty mam w pakiecie. Trafiłam też na super panią dr która na pierwszej wizycie wysłała mnie od razu na wszytskie badania:-)
i dowiedziałam się że przechodziłam toksoplazmoze (to od kotów) ;-)
 
reklama
O rety, ja miałam straszny dym, że hej, ale owulacja była(przytulanko dzień przed nią):tak::tak::tak:mam nadzieję, że stres jaki przeżyłam ostatnio nie przeszkodził w razie czego w zagnieżdżeniu się dzieciątka:sorry2:bo tego się boję..Uczucie ciągnięcia w podbrzuszu jest i dziwnie się czuję, więc może się udało;-)teraz jeszcze zostało 8 dni luteiny i test hcg....i jak zawsze nie mogę się doczekać, jestem tak niecierpliwa:tak:trzymam kciuki za Wszystkie staraczki i życzę w 2010r.spełnienia marzenia o Maleństwie:tak::tak::tak::tak:
 
ja to czasami mam wrażenie że Bóg stworzył facetów ale instrukcji obsługi zapomniał zostawić :-D

Ja to myslę ze właśnie instrukcja ich jest dość prosta, muszą być najedzeni, mieć odpowiednią ilość seksu, nie moga zarabiać mniej od kobiet i dobrze jak pracę mają w miarę dobrą (teraz to dobrze jeśli wogóle jest praca). Lubią nam imponować i czyć się ważni więc powinniśmy doprowadzać do takich sytuacji gdzie czują się jak nasi bohaterowie.
A tak wogóle to faceci rozwijaj się do 6 roku życia a potem tylko już tylko rosną więc co my możemy od nich wymagać. :-D

Korzystam z usług Lux-medu w Gdańsku i ceny badań bez skierowania są wysokie. Na szczęście mam ubezpieczenie z pracy i płacę 68 zł miesięcznie i mogę korzystać do bólu ze wszystkich specjalistów i badań.:zawstydzona/y:

Tosia jesteś z Gdyni to po sąsiedzku że tak powiem. :-)
Ja myślałam o takim ubezpieczeniu jak piszesz ale szef mi go nie wykupi a nie wiem ile to kosztuje indywidualnie. A z jakiej firmy masz to ubezpieczenie? Coś na A.... Czy ty sama płacisz to ubezpieczenie?
A byłaś w Invikcie, masz jakieś porównanie między nią a Lux Medem?
 
:tak:Hej dziewczynki ja dzisiaj dosłownie umieram leże plackiem w łóżku a jutro biore urlop na żądanie:-( i zastanawiam sie nad L4.

kurczę... :eek: faktycznie ona jest na cykl bezowu, ale owu nie wytworzy tylko 2 fazę :tak: no w każdym razie jak będę ją brać to chociaż 2 faza się pojawi (mam nadzieję), a jak z owu lipa to coś dostanę... muszę zapamiętać "clo", "clo"!!! :-p:-p:-p zobaczymy... jak trzeba będzie to zapytam o "clo" :tak::-)

Najlepiej pogadac z lekarzem bo szkoda czasu na czeka nie na owulkę a tak da lek i wiśta wio :-D

no ja sie naczytalam ze jak za czesto to plamniki sa slabsze i gorszej jakosci niby ale ja tam niechcialam sie bawic w to celowanie a te tesy owu juz mnie dobijaly bo nigdy niebylo 2 identycznych krech najwyzej prawie takie same a cialo mowilo ze owu jest wiec dzialalismy czesto i gesto hihihihi na poczatku chcielismy sie wstrzelic w chlopca ale teraz chce zobaczyc 2 krechy na tescie a o chlopca to bede miec cicha nadzieje :)

Plemniki i jajeczka łączcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hahahahahahha:-d

Co do plemniorów i przytulania to sie nie zgadzam :no: mysmy mieli zalecenie kochac się codziennie z powodu tego, ze M produkoał duzą liczbę chłopaków i obumierały zanim sie wydostały wiec tutaj bym polemizowała z tym faktem

DZiewczyny a gdzie sie zaopatrywałyscie w te testy???W aptece czy np.na allegro?????
Ja kiedys jak pytałąm gin.czy warto je robic on powiedział ze nie jest przekonany ,ale tez nie bedzie odradzał!!!!!!!!!!!!!!!!No i tak jakos nigdy nie robiłam...:blink:

U mnie testy sprawdzały się w 100% ja kupwałam na allegro bo kosztują niecąłe 2 zł a jak przeliczysz w aptece to najtanse chyba 4 za szt czyli ok 20 zł sie nie kali.

U mnie beda 15 zł :szok:
 
hejka witam wszystkie staraczki 2010 ja tez staram sie by w tym nowym roku ujzec przecudne 2 krechy na tescie ciazowym wprawdzie do pierwszego testu mam jaszcze 6 dni ale jestem palna nadziei :)
pozdrawiam was goraco i dolaczam sie do waszego forum :blink:

:-) witaj i życzę szypciutkiego zafasolkowania :-)

Facetom czasami trzeba tak łopatologicznie wytłumaczyć o co chodzi. Wiem jak to było z moim chłopem - oj ile było rozmów.
Na szczęście co nie co skumał i teraz wie że jak przychodzą Te dni trzeba mobilizować wojsko i działać.
A właśnie powoli zaczynają się Te dni więc dziewczyny trzymajcie kciuki za celne strzały. Mam nadzieje że @ się nie pojawi :)

:tak: trzymam kciukaski :tak:

Plemniki i jajeczka łączcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hahahahahahha:-d

:-D:-D:-D

To jest nasze pierwsze staranie. Działamy od listopada 2008 r najpierw na luzie bez ciśnienia. Pod opieką lekarza jestem o października .. luteina itp.(cykle wariowały)

:confused: to w sumie który cykl ci napisać na naszej liście?? :confused: a na co bierzesz luteinę? :-)

Trzymajcie kciuki. Jakąś mam pozytywną "czutkę":-D

:tak: trzymam kciukaski :tak:

ja to czasami mam wrażenie że Bóg stworzył facetów ale instrukcji obsługi zapomniał zostawić :-D

:-D:-D:-D

O rety, ja miałam straszny dym, że hej, ale owulacja była(przytulanko dzień przed nią):tak::tak::tak:mam nadzieję, że stres jaki przeżyłam ostatnio nie przeszkodził w razie czego w zagnieżdżeniu się dzieciątka:sorry2:bo tego się boję..Uczucie ciągnięcia w podbrzuszu jest i dziwnie się czuję, więc może się udało;-)teraz jeszcze zostało 8 dni luteiny i test hcg....i jak zawsze nie mogę się doczekać, jestem tak niecierpliwa:tak:trzymam kciuki za Wszystkie staraczki i życzę w 2010r.spełnienia marzenia o Maleństwie:tak::tak::tak::tak:

:tak: trzymam kciukaski :tak: a ty na co brałaś luteinę?? :-)

:tak:Hej dziewczynki ja dzisiaj dosłownie umieram leże plackiem w łóżku a jutro biore urlop na żądanie:-( i zastanawiam sie nad L4.

Najlepiej pogadac z lekarzem bo szkoda czasu na czeka nie na owulkę a tak da lek i wiśta wio :-D

oj, to odpoczywaj sobie :tak: ja to na pewno na L4 pójdę :tak: 100% wypłaty i można w domciu odpoczywać i się nie stresować :tak:
będę u gin 13.01 to go zagadam o tej "mojej nieszczęsnej" owu:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurcze powinni tu nm a zrobic jakis czacik na zywo hihihi kurcze im dluzej tu siedze tym bardziej niechce mi sie spac hihhi a jutro do przedszkola z mala hhihi
 
reklama
faktycznie czas leci :szok: przyszłam o 20:00 poczytać i napisać cosik, a tu po 21:00 :szok: uciekam powylegiwać się w wannie i lulu, bo o 6:00 muszę wstawać do pracy :baffled:
papa :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry