reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dobry wieczór Babeczki!
Ryba prawdę napisała. Pięknie u nas zaśnieżyło i w dodatku było słońce i mróz. W tych okolicach to naprawdę rzadkość. Więc pojechaliśmy do lasu z dzieciakami i zrobilismy im kulig. Super:-):-):-)
Teraz poleżonko, lelanko i tak leniwie kończy mi się trzytygodniowa przerwa od pracy. Od jutra spowrotem do galopu:-(Ale mam nadzieję, że nie na długo. Dwa tygodnie??? i siup na ciążowe L4:tak::tak::tak:Trzymajcie kciuki. Jakąś mam pozytywną "czutkę":-D
Oj znam ten bol...;-) A na ciazowe L4 to ja juz ide od wakacji ;-)
Czego uczysz?

A co do facetow - jak dobrze pocztac, ze inni tez nie zyja w bajce;-) Bardzo mnie pocieszylyscie, bo juz myslalam, ze my jacys nienormalni jestesmy:tak: Ale widze, ze wszystko w normie;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
taa facety to są dziwolągi i nic tego nei zmieni:-D:-D:-D;-)
JA na betę też pierwszy raz i ciekawa jestem jak cholera!!!!!!!!!

ja to czasami mam wrażenie że Bóg stworzył facetów ale instrukcji obsługi zapomniał zostawić :-D
:-D:-D:-Dno aj sięśmieję, że mają jeden zwój w mózgu więcej od kury:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
toska to zazrdoszcze ciekawa jestem co mi jutro babka powie chociaz prawde mowiac ta kobieta mieszka 10 domow dalej ale niebede jej nachodzic w niedzielny wieczor :-p pojde sobie jutro na spokojnie :)
 
Do góry