reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Jejku, jejku Milusia ale wieści!
Mam nadzieję, że te wieści i ta atmosfera wszystkim nam się udzieli.
Czekam z niecierpliwością na dobre wieści. :-D
 
reklama
No gdzie ta Milusia z wynikami?!

Ja juz sie oswoilam z mysla o srodowym badaniu. Ba - nie moge sie doczekac ;-) Naczetalam sie w necie, ze spora czesc kobiet po hsg bardzo szybko zaciazyla! Wiec w teraz sie ciesze, ze gin od razu mnie na to wyslal, bo moze u nas tez tam tkwi problem i zobacze upragnionego plusika.
Tylko zeby za bardzo nie bolalao...
 
To ja już nic nie rozumię :-( Gin mi powiedział, że to wygląda na II fazę cyklu, a potem, że mam 5 pęcherzyków w czym jeden 6mm (0,53 było na monitorze)... :eek: Powiedział, że wszystko ładnie i czyściutko :eek:
Z drugiej wypowiedzi wynika, że jestem przed owulacją :confused2: zresztą jeszcze skoku nie miałam...

Witam się w niedzielny dzień :-)

mozliwe, ze jestes juz po owu i resza pecherzykow sie wchłania. Nie wiem w którym jestes cniu cyklu, ale jeszeli koło 18 to ja bym chyba juz nie liczyła na owulkę bo pecherzyki zbyt małe a jakiej masz długosci cykle??


A ja jestem zła. Wściekła. Poirytowana. Chce mi się ryczeć i zaraz zrobię awanturę.
I wściekło mi się libido, wiec pewnie progesteron nie bardzo działa...
I przez to jestem jeszcze "źlejsza" ;-)
Zastanawiam się nad Betą HCG w przyszłym tygodniu. Wiem, że wcześnie, ale...
Jak wyłączyć myślenie o brzuszku?:eek:

Wyluzować! takie podejscie szkodzi zafasoklowaniu:tak:

Witajcie kobietki!!
Właśnie zabieram się za drugą kaweczkę... Niestety miałam taki nawał zajęć, że nie bardzo mi idzie z tempką więc kolejny raz zdaję się na łaskę i niełaskę natury. Ale zmieniliśmy nieco z mężem tryb życia, on zaakceptował moje pragnienie zajścia w ciążę więc staramy się pełną parą :tak::-)

Jestem krótko przed owulką, śluzu jeszcze nie ma, ale przyznam wam, że libido mam tak rozbujane, że wczoraj ledwo wytrzymałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: aż mąż był zaskoczony przytualnkami ;-);-):-p
Oby były owocne! Wam oczywiście też tego życzę:-D


trzymam kciuki :tak:
Trzeba coś tu uaktualnić widzę... :happy:



Starające się o fasolkę:

Biedroneczka 29-30 listopada test
milusia83 @ się opóźnia
Cameo 8 grudnia test
chiara1 9 grudnia test
Pajka 10 grudnia test
Scully 13 grudnia test
martulka 17 grudnia test
agutkaZG 18 grudnia test
maćku 21 grudnia test
Kinga85 25 grudnia test
&Ewcia 26 grudnia test
kiciaq87
LauraOna
Hope 33


Nie wiem dokładnie kiedy wy testujecie kobietki
Jak coś to możecie edytować i zapisać się tak jak powinno być! :tak:;-)

Oj ja to pewnie zatestuje gdzies za 5 dni bo te dziwne objawy mnie martwią

DZiewczynki, ale mnie pocieszacie:D obawiam się, że będzie inaczej, a zrobiłam je tylko dlatego, bo czuję się jakbym miała grypę, zawsze przed @ chciałam zeżreć wszystkich dookoła, a teraz siedzę i śpię, z resztą zobaczymy co się wydarzy, poczekam do jutra, jutro z rana biegnę na betę:) poinformuję was co i jak, boję się rozczarowania dlatego nie cieszę się jeszcze:)
buziaki

Gratuluje - Kochana ani jeden hormon ie powoduje + tylko ciąża :tak: no i beta:-p
 
No i ja czekam na dobre Milusiowe newsy!
Zawsze miło kiedy komuś się uda :-)

Melduje, ze mnie wczoraj bardzo mocno bolało podbrzusze, ale nie miesiączkowo. To było coś jakby mnie grubym kijem od szczotki, tą zaokrągloną stroną łupnął tuż nad spojeniem łonowym po prawej stronie. I dziś dalej mnie boli, ciągnie ale już nie tak.
Dwa miesiące temu gin znalazł u mnie 3cm mięśniak i boję się, że to może on się w ten sposób odezwał :-( A dla towarzystwa z rzadka lewy jajnik mówi "hej, ja tu jestem"...
Ból był na tyle silny, że umówiłam wizytę u gina na czwartek.
Oprócz tego mam superowe, pełne cycki :-D (ale z rzadka w drugiej połowie cyklu takie mi sie robią, więc to nie znaczy nic...)
 
Mam dziś okropny dzień :wściekła/y:, a to dopiero początek cyklu-jeszcze przed owulką. Czekam na wyniki badań FSH LH i Estradiolu-aż 10 dni-czy to normalne?Wszystko mnie irytuje, jak to możliwe?
Muszę się wyluzować bo to nie służy zafasolkowaniu :tak:
 
poszłam po jeszcze jeden test bo zgłupieję i znowu dwie kreski, być może jestem:D Jezu ale bym się cieszyła:D:D:D:D:D:D:D gorzej jak to jakieś zaburzenie hormonalne Jutro krew do badania i powiem wam co i jak :*:*:*:*:*
Scullu kochana mam nadzieję, że to, co piszesz okaże się prawdą:)
ściskam

:-):-):-) trzymam mocno kciuki :-):-):-)
 
mozliwe, ze jestes juz po owu i resza pecherzykow sie wchłania. Nie wiem w którym jestes cniu cyklu, ale jeszeli koło 18 to ja bym chyba juz nie liczyła na owulkę bo pecherzyki zbyt małe a jakiej masz długosci cykle??

Ostatni najdłuższy był 44 dni (i tak teraz obstawiam), a dziś jest 23 dc więc połowa. W sumie przy wyliczaniu dni płodnych to mi w kalkulatorach wyszło, że mam do 27 dc (niby jeszcze 4 dni)... :confused: A może kliknij na mój link do wykresu. Ja to tak dopiero 1 m-ce mierzę temp więc się nie znam...
Jutro będę coś więcej wiedzieć o hormonach, bo będą wyniki krwi :tak:
 
Ostatnia edycja:
Mam dziś okropny dzień :wściekła/y:, a to dopiero początek cyklu-jeszcze przed owulką. Czekam na wyniki badań FSH LH i Estradiolu-aż 10 dni-czy to normalne?Wszystko mnie irytuje, jak to możliwe?
Muszę się wyluzować bo to nie służy zafasolkowaniu :tak:

dziś już trochę późno, ale jutro na dobry nastruj proponuję domowe SPA :tak: taki mały-duży relaks :-)
 
maćku a Ty sie wybierasz na HSG??? :shocked2: ojej to powodzenia bo to niby krótka chwila pare minut ale boli....
Życzę Ci drożnych jajowodzików! :cool2:;-)
 
reklama
Co myślicie na temat częstości przytulania ;-)? Lepiej raz dziennie, czy co drugi dzień? :sorry:
Scully-tak właśnie zrobię, bo przede mną kilka bardzo ważnych dni...
 
Ostatnia edycja:
Do góry