reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja słyszałam, że lepiej co drugi niż codziennie. Ale myślę, że to też indywidualna sprawa parki. Ja jak "trenuję" codziennie to mogę godzinami, więc wolę co drugi dzień ;-)
 
reklama
Co myślicie na temat częstości przytulania ;-)? Lepiej raz dziennie, czy co drugi dzień? :sorry:
Scully-tak właśnie zrobię, bo przede mną kilka bardzo ważnych dni...
Ja z doświadczenia swojego powiem że staralismy się co dziennie i staralismy się co 2 dzień, mówię tu o dwóch różnych cyklach. No i nic nie wyszło... Tak wiec według mnie to nie jest wyznacznikiem zajścia w ciązę.
Mówią że liczy się jakość a nie ilość i coś w tym jest. Dużo zależy od tego jak silne plemniki ma twój partner ( a aby sie o tym przekonać musiałby poddac sie badaniu) Jeżeli ma sprawne silne plemniki to wystarczy co 2 dzien a jeżeli ma słabsze to lepiej co dziennie seruszkować plus oczywiscie witaminki dla partnera juz wtedy.

Ja teraz bede jechała z testami owu i mam nadzieje że owu nie przegapimy bo to jest najważniejsze! owulacja i dzień-dwa po :tak:
 
Witam
@ nadal nie ma, ale przez zabieganie nie testowalam jeszcze. Boli mnie podbrzusze po lewej stronie, ale nie tak jak zwykle przed @. Nie wiem co myslec. Jutro postaram sie polecec do apteki po test
 
Cześć kochane,
przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie w domku:D No i słonka moje kochane jestem w ciąży 460 mIU/ml :-) jeszcze do tej pory nie wierzę i oglądam te trzy testy, jednak łapanie fluidów pomogło:) Boziu trzymam za was wszystkie kciuki, nawet nie wiecie ile mi pomogła wasza obecność. Powiem szczerze, że jedyne, co odczuwam to dziwne parcie na pęcherz i tyle, reszta tak jak przed @, nawet takie same pobolewania brzuszka.
Także kochane modlitwa i jeszcze raz modlitwa, a staranka będą owocne, będę się normalnie modliła za was wszystkie oby jak najszybciej, każdej się udało. Mam nadzieję, że nie jest wam smutno, że "jej się udało", bo wiem, że i tak może być. Kocham was i to forum.
buziaki:*:*:*:*:*
 
Gratuluje, Milusiu!!! Bardzo cudowna wiadomość :-D
Jak widać, książkowo wcale być nie musi :tak:
To kiedy będziesz "rozpakowywać" prezent??
 
Cameo Szczerze przyznam,że u nas właśnie takie dzikie skoki, no czyli totalny sponton lepiej zadziałało niż regularne badanie śluzu, temperatury itd. Przy pierwszej dzidzi przeszliśmy wszystko, a w cyklu w którym sobie "odpuściliśmy" naukowe i podrecznikowe wywody i metody - wtedy udało się...

Milusia GRATULACJE :) wYSYŁAJ NAM JAK NAJWIECEJ FASOLKOWYCH FLUIDKÓW Trzymaj się i dbaj o siebie i brzuszek:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cześć kochane,
przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie w domku:d no i słonka moje kochane jestem w ciąży 460 miu/ml :-) jeszcze do tej pory nie wierzę i oglądam te trzy testy, jednak łapanie fluidów pomogło:) boziu trzymam za was wszystkie kciuki, nawet nie wiecie ile mi pomogła wasza obecność. Powiem szczerze, że jedyne, co odczuwam to dziwne parcie na pęcherz i tyle, reszta tak jak przed @, nawet takie same pobolewania brzuszka.
Także kochane modlitwa i jeszcze raz modlitwa, a staranka będą owocne, będę się normalnie modliła za was wszystkie oby jak najszybciej, każdej się udało. Mam nadzieję, że nie jest wam smutno, że "jej się udało", bo wiem, że i tak może być. Kocham was i to forum.
Buziaki:*:*:*:*:*

ogromne gratulacje!!!!!!:-):-):-):-)
 
Do góry