reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Starające się o fasolkę:

Biedroneczka 29-30 listopada test
milusia83 @ się opóźnia/ testy pozytywne! 30 listopada beta! ;)
jagodka1231 5 grudnia test
Cameo 8 grudnia test
chiara1 9 grudnia test
Pajka 10 grudnia test
Scully 21 grudnia test
martulka 17 grudnia test
agutkaZG 18 grudnia test
maćku 21 grudnia test
Kinga85 25 grudnia test
&Ewcia 26 grudnia test
kiciaq87
LauraOna
Hope 33

:-)

 
reklama
Dziewuszki znalazłam laboratorium, które do 21 wykonuje badanie:D Jadę z mężem:D Już dziś przedstawię newsy albo pozytywne, albo takie, które dają nadzieję:D na przyszłość buziaki
 
Starające się o fasolkę:

Biedroneczka 29-30 listopada test
milusia83 @ się opóźnia/ testy pozytywne! 30 listopada beta! ;)
jagodka1231 5 grudnia test
olcia23 5 grudnia test
Cameo 8 grudnia test
chiara1 9 grudnia test
Pajka 10 grudnia test
Scully 21 grudnia test
martulka 17 grudnia test
agutkaZG 18 grudnia test
maćku 21 grudnia test
Kinga85 25 grudnia test
&Ewcia 26 grudnia test
kiciaq87
LauraOna
Hope 33


Bardzo proszę, mówisz i masz:-) sorki ale ja nie wszystkich tutaj znam bo nie zaglądam na wątek systematycznie. Jak coś to wpisujcie zmiany dziewczyny bo możecie same!:tak:

 
Dziewuszki znalazłam laboratorium, które do 21 wykonuje badanie:D Jadę z mężem:D Już dziś przedstawię newsy albo pozytywne, albo takie, które dają nadzieję:D na przyszłość buziaki


No Kochana ja też czekam z niecierpliwością i zaciskam oczywiście kciukasy, chociaż wydaje mi się, że sprawa już pszesądzona:-D dwie kreseczki na 3 testach to nie może byc pomyłka.:tak::tak::tak:
A może jakies jeszcze objawy, nabrzmiałe piersi lub pobolewanie podbrzusza.
 
Dziewuszki znalazłam laboratorium, które do 21 wykonuje badanie:D Jadę z mężem:D Już dziś przedstawię newsy albo pozytywne, albo takie, które dają nadzieję:D na przyszłość buziaki

Milusia - SUPER! :-) trzymam kciuki!!! :)
Mam nadzieję, że się Wam udało!!!
Napisz szybciutko co i jak...

u mnie w tym cyklu raczej nici, jeszcze 10 dni do @...
 
reklama
Do góry