reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

milusia skoro są blade , ale są kreski to na bank sie udało!!!

Testy się nie mylą w tą stronę!!!!!!

Leć na betę i potwierdź to, a skoro masz niską temperaturę to leć do lekarza z wynikami, bo może masz kiepską fazę lutealną i trzeba podać sztuczny progesteton!!!!!!

Czyli luteinę lub duphaston!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki przed chwilą testowałam z czystej ciekawości, wyszłam z pracy i sprawdzałam. Z jednej strony mogłabym się cieszyć i mieć jakąś nadzieję bo na dwóch testach wyszły mi 2 blade kreseczki, ale wiem, że moja temperatura jest bardzo niska, więc raczej to pomyłka:)
Buziaki czekam dalej na @

Wiesz na innym forum dziewczyna też miała spadek temp ale @ brak no i w koncu odczekała jeszcze 2dni i zrobiła kolejny test który wyszedł już wyraźniejszy. A temp zaczeła sie podnosić.
Różne sa przypadki z wykresami i czasami bym nawet nie powiedziała ze dziewczyny zaciążą a jednak ujżały II kreski
Wiec do puki nie ma @ jest u ciebie nadzeja! :) jutro zmierz temp jeszcze.

Pozdrawiam!
 
Dziewczynki przed chwilą testowałam z czystej ciekawości, wyszłam z pracy i sprawdzałam. Z jednej strony mogłabym się cieszyć i mieć jakąś nadzieję bo na dwóch testach wyszły mi 2 blade kreseczki, ale wiem, że moja temperatura jest bardzo niska, więc raczej to pomyłka:)
Buziaki czekam dalej na @

Milusia,skoro zrobiłaś dwa testy to znaczy,że jesteś w ciązy. Nie ma takiej mozliwości aby oba testy się pomyliły!!!!!!!Zrób jak Agniesiar pisze!!!!!!!!!!!!!!!
Leć na bete i do lekarza!!!!
 
DZiewczynki, ale mnie pocieszacie:D obawiam się, że będzie inaczej, a zrobiłam je tylko dlatego, bo czuję się jakbym miała grypę, zawsze przed @ chciałam zeżreć wszystkich dookoła, a teraz siedzę i śpię, z resztą zobaczymy co się wydarzy, poczekam do jutra, jutro z rana biegnę na betę:) poinformuję was co i jak, boję się rozczarowania dlatego nie cieszę się jeszcze:)
buziaki
 
DZiewczynki, ale mnie pocieszacie:D obawiam się, że będzie inaczej, a zrobiłam je tylko dlatego, bo czuję się jakbym miała grypę, zawsze przed @ chciałam zeżreć wszystkich dookoła, a teraz siedzę i śpię, z resztą zobaczymy co się wydarzy, poczekam do jutra, jutro z rana biegnę na betę:) poinformuję was co i jak, boję się rozczarowania dlatego nie cieszę się jeszcze:)
buziaki

Nie denerwuj mnie!!!NIe pocieszamy cię,bo ty jesteś w ciązy!!!Testy nie mylą się w tą stronę,jedynie mogą pokazać wynik negatywny i się pomylić. POza tym gdyby jesten pokazał na plus a jeden na minus to wtedy mogłabyś myśleć,że nie jesteś,ale skoro tak to dziewczyno uwierz i lec na bete i do lekarza i weź się w garść!!!!!
 
Trzeba coś tu uaktualnić widzę... :happy:


Starające się o fasolkę:

Biedroneczka 29-30 listopada test
milusia83 @ się opóźnia
Cameo 8 grudnia test
chiara1 9 grudnia test
Pajka 10 grudnia test
Scully 21 grudnia test
martulka 17 grudnia test
agutkaZG 18 grudnia test
maćku 21 grudnia test
Kinga85 25 grudnia test
&Ewcia 26 grudnia test
kiciaq87
LauraOna
Hope 33


Poprawiłam się na 21.12, bo niestety licze na 44 dc :tak:
 
Dziewczynki przed chwilą testowałam z czystej ciekawości, wyszłam z pracy i sprawdzałam. Z jednej strony mogłabym się cieszyć i mieć jakąś nadzieję bo na dwóch testach wyszły mi 2 blade kreseczki, ale wiem, że moja temperatura jest bardzo niska, więc raczej to pomyłka:)
Buziaki czekam dalej na @

nie chcę cię nakręcać, ale już sama nie mogę wytrzymać :-D II kreski :-D blade, ale za pare dni będą jak ta lala... :-D czekamy na info jutro :-D:-D:-D
 
poszłam po jeszcze jeden test bo zgłupieję i znowu dwie kreski, być może jestem:D Jezu ale bym się cieszyła:D:D:D:D:D:D:D gorzej jak to jakieś zaburzenie hormonalne Jutro krew do badania i powiem wam co i jak :*:*:*:*:*
Scullu kochana mam nadzieję, że to, co piszesz okaże się prawdą:)
ściskam
 
Ostatnia edycja:
poszłam po jeszcze jeden test bo zgłupieję i znowu dwie kreski, być może jestem:D Jezu ale bym się cieszyła:D:D:D:D:D:D:D gorzej jak to jakieś zaburzenie hormonalne Jutro krew do badania i powiem wam co i jak :*:*:*:*:*
Scullu kochana mam nadzieję, że to, co piszesz okaże się prawdą:)
ściskam
Mysle ze jesteś w ciazy :)
Po cichutku gratuluje ci juz!:-)
daj jutro znać jak po becie
 
reklama
Kiniuś nie dziękuję:) czekam na betę z niecierpliwością, najlepiej już sama bym sobie pobrała krew i to sprawdziła ale nie mam odczynnika:D buziaki
 
Do góry