reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Starające się o fasolkę:

Biedroneczka 29-30 listopada test
jagodka1231 5 grudnia test
olcia23 5 grudnia test
Cameo 8 grudnia test
chiara1 9 grudnia test
Pajka 10 grudnia test
Scully 21 grudnia test
martulka 17 grudnia test
agutkaZG 18 grudnia test
maćku 21 grudnia test
Kinga85 25 grudnia test
&Ewcia 26 grudnia test
kiciaq87
LauraOna
Hope 33

Milusia83 świeżo zafasolkowana ! ! ! !:-) 30 listopada
 
reklama
Milusia,ogroooomne gratulacje! :-)
Ty,Ty,Ty - później o tydzień wyszłaś ode mnie za mąż i szybciej ode mnei zaciążyłaś,nununu! :wściekła/y: Hahahaha,żartuję,oczywiście! ;-) :-p :laugh2:
Milutkich chwil z drugim serduszkiem w środeczku i życzę! :tak:

I łapię fluidkiiiiiiiiiii!!! :-) :-) :-)
 
Cześć kochane,
przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie w domku:D No i słonka moje kochane jestem w ciąży 460 mIU/ml :-) jeszcze do tej pory nie wierzę i oglądam te trzy testy, jednak łapanie fluidów pomogło:) Boziu trzymam za was wszystkie kciuki, nawet nie wiecie ile mi pomogła wasza obecność. Powiem szczerze, że jedyne, co odczuwam to dziwne parcie na pęcherz i tyle, reszta tak jak przed @, nawet takie same pobolewania brzuszka.
Także kochane modlitwa i jeszcze raz modlitwa, a staranka będą owocne, będę się normalnie modliła za was wszystkie oby jak najszybciej, każdej się udało. Mam nadzieję, że nie jest wam smutno, że "jej się udało", bo wiem, że i tak może być. Kocham was i to forum.
buziaki:*:*:*:*:*
Super gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
My sie nie kłócimy. Po prostu ze soba nie rozmawiamy. on w ogóle nie zauwaza mojej obecności...Mogłabym nie istnieć...Ale cóż moze tak ma być. Moze jednak nie jestesmy sobie przeznaczeni....Moze to był błąd...Nawet nie wiem czy chcę z nim byc. Nie brakuje mi go...Nie wiem co mam robić ale mam nadzieję, ze wszystko jakos sie ułoży.

wisienka , na pewno się ułoży
ja bardzo żałuje ze się między nami nie ułożyło, ale pewnych rzeczy nie da się cofnąć:-(
 
poszłam po jeszcze jeden test bo zgłupieję i znowu dwie kreski, być może jestem:D Jezu ale bym się cieszyła:D:D:D:D:D:D:D gorzej jak to jakieś zaburzenie hormonalne Jutro krew do badania i powiem wam co i jak :*:*:*:*:*
Scullu kochana mam nadzieję, że to, co piszesz okaże się prawdą:)
ściskam

No kochana mówiłam CI,że jesteś w ciąży!!!!!


Cześć kochane,
przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie w domku:D No i słonka moje kochane jestem w ciąży 460 mIU/ml :-) jeszcze do tej pory nie wierzę i oglądam te trzy testy, jednak łapanie fluidów pomogło:) Boziu trzymam za was wszystkie kciuki, nawet nie wiecie ile mi pomogła wasza obecność. Powiem szczerze, że jedyne, co odczuwam to dziwne parcie na pęcherz i tyle, reszta tak jak przed @, nawet takie same pobolewania brzuszka.
Także kochane modlitwa i jeszcze raz modlitwa, a staranka będą owocne, będę się normalnie modliła za was wszystkie oby jak najszybciej, każdej się udało. Mam nadzieję, że nie jest wam smutno, że "jej się udało", bo wiem, że i tak może być. Kocham was i to forum.
buziaki:*:*:*:*:*

A NIE MÓWIŁAM!! GRATULUJE BARDZO MOCNO - teraz uważaj na siebie!!!

Po test lece dzis w drodze do pracy, @ nadal brak

NO biedroneczeka czekamy czekamy :)
 
Milusia najszczersze gratulacje!!!!!!! Życzę spokojnych 9 miesięcy i samych radości z dzidziusia :-D:-D:-D

biedroneczka TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!! każda fasolka dodaje nam nadzieję więc czekamy także na Twoje szczęście!!!!! :-D

Doprawdy pięknie się nam grudzień zaczyna! :tak::tak: Lapię fluidki... Wczoraj rozmawiałam z moim A. i powiedział, że niedługo będziemy mieli dzidziusia, że bardzo chce tego... no i w związku z tak radosną nowiną poprzytulaliśmy się pięknie :zawstydzona/y:;-) i po wszystkim on skwitował: "Tak się starałem że musi z tego być dzidziuś" ;-);-);-):-) słodki jest co? :-D
 
Milusia najszczersze gratulacje!!!!!!! Życzę spokojnych 9 miesięcy i samych radości z dzidziusia :-D:-D:-D

biedroneczka TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!! każda fasolka dodaje nam nadzieję więc czekamy także na Twoje szczęście!!!!! :-D

Doprawdy pięknie się nam grudzień zaczyna! :tak::tak: Lapię fluidki... Wczoraj rozmawiałam z moim A. i powiedział, że niedługo będziemy mieli dzidziusia, że bardzo chce tego... no i w związku z tak radosną nowiną poprzytulaliśmy się pięknie :zawstydzona/y:;-) i po wszystkim on skwitował: "Tak się starałem że musi z tego być dzidziuś" ;-);-);-):-) słodki jest co? :-D
Oj slodki slodki, mile slowka:-D
A ja dziewczeta mykam do pracy, a po drodze jeszcze zachaczam o aptekę;-):-D. Dam znać co i jak. Pozdrawiam Wszystkie mocno i trzymam kciuki za staranka
 
reklama
Do góry