reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Jeśli piersi przestały tak mocno boleć to znak, że raczej przyjdzie miesiączka? Czy może któraś tak miała że bolały, przestały A ciąża jednak była.
Bolą dalej wcale nie słabo ale moment kulminacyjny bólu był w czwartek.

Myśle, ze to sprawa indywidualna. Mnie np piersi bolą jeszcze chwile po rozpoczęciu okresu, wiec spadek nie sugerowałby wcale u mnie rozpoczynającej się @
 
reklama
Jeśli piersi przestały tak mocno boleć to znak, że raczej przyjdzie miesiączka? Czy może któraś tak miała że bolały, przestały A ciąża jednak była.
Bolą dalej wcale nie słabo ale moment kulminacyjny bólu był w czwartek.
Nie sugerowalabym sie samymi piersiami. Ja np w pierwszej ciazy to nawet nie wiedzialam ze w niej jestem. Gdyby nie okres spozniajacy sie 3 tyg to by bylo wszystko normalnie. Najlepiej poczekaj do dnia miesiaczki i jesli nie przyjdzie to zrob test :)
 
Nie sugerowalabym sie samymi piersiami. Ja np w pierwszej ciazy to nawet nie wiedzialam ze w niej jestem. Gdyby nie okres spozniajacy sie 3 tyg to by bylo wszystko normalnie. Najlepiej poczekaj do dnia miesiaczki i jesli nie przyjdzie to zrob test :)
To dziś powinien być :) nie kupowałam testu jeszcze. Brzuch mnie tak delikatnie jakby gdzieś daleko tli, sporadycznie jajnik zakłuje, delikatne zawroty głowy (Może od upałów) nic poza tym. Acha, no i jestem w sumie wilgotna co dziwne byłoby przed @
 
To dziś powinien być :) nie kupowałam testu jeszcze. Brzuch mnie tak delikatnie jakby gdzieś daleko tli, sporadycznie jajnik zakłuje, delikatne zawroty głowy (Może od upałów) nic poza tym. Acha, no i jestem w sumie wilgotna co dziwne byłoby przed @
polecam zakupic test. Co do wilgotnosci przed @ roznie jest. Jednego cyklu mozna byc suchym a w drugim znowu wilgotnym. Ja np przez ostatnie miesiace bylam wilgotna przed @ a teraz mam susze. Naprawde polecam isc do apteki lub sklepu i zakupic test
 
polecam zakupic test. Co do wilgotnosci przed @ roznie jest. Jednego cyklu mozna byc suchym a w drugim znowu wilgotnym. Ja np przez ostatnie miesiace bylam wilgotna przed @ a teraz mam susze. Naprawde polecam isc do apteki lub sklepu i zakupic test

Dokładnie tak, przed @ śluz jest czymś zupełnie normalnym, a wyglada tak samo jak śluz pojawiający się na początku ciąży.
 
Zwykle go nie mialam dlatego mnie zdziwil. A test zrobię dziś w takim razie. Jak będzie negatywny to że spokojem będę pewnie mogła wypić winko przy sobotnim spotkaniu
 
Mnie bolał normalnie brzuch jak na okres, a dwa dni przed spodziewanym okresem zauważyłam, że mam jakieś większe piersi z widocznymi żyłkami i bardzo bolały mnie sutki (przed okresem nie miałam bolących piersi nigdy). Okres miałam dostać 12.06 a 13.06, gdy nadal go nie dostałam, zrobiłam test i dwie kreski.... aaa i nie miałam w ogóle śluzu przed tym nie pojawiającym się okresem, wręcz pustynią wiało ;)
 
reklama
Do góry