reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

W takim razie myślę że jest duże prawdopodobieństwo [emoji4]
To byl test z porannego pierwszego moczu. Jest to test o czulosci 10mlU. Na bete nie mam mozliwosci isc bo mieszkam w UK. Mam w domu jeszcze testy First Response i Clearblue Digital ale nastepne testowanie bede robic dopiero we wtorek bo od dzisiaj do pon pracuje na nocki...mam nadzieje ze na tych zdj lepiej bedzie widac ta kreske
 
reklama
Ja bym zrobiła test normalny ,nie takie bo to jakieś dziwne ;) i uważaj na siebie w pracy , bo niestety wiem jak łatwo stracić ciąże na poczatku
 
Ja miałam taki sam test, więc jest ok tylko moja krecha jest po 4 dniach jak się spóźniala @
To byl test z porannego pierwszego moczu. Jest to test o czulosci 10mlU. Na bete nie mam mozliwosci isc bo mieszkam w UK. Mam w domu jeszcze testy First Response i Clearblue Digital ale nastepne testowanie bede robic dopiero we wtorek bo od dzisiaj do pon pracuje na nocki...mam nadzieje ze na tych zdj lepiej bedzie widac ta kreske
Także trzymamy kciuki
DSC_0451.jpeg
 
reklama
Jeśli piersi przestały tak mocno boleć to znak, że raczej przyjdzie miesiączka? Czy może któraś tak miała że bolały, przestały A ciąża jednak była.
Bolą dalej wcale nie słabo ale moment kulminacyjny bólu był w czwartek.
 
Do góry