reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
Czuje I tak, że pogratuluje jeszcze raz :)
A ja robiłam dziś 3 test z porannego... I negatywny. Za to brzuch boli już bardziej i wiem, że będzie @.
 
Czuje I tak, że pogratuluje jeszcze raz :)
A ja robiłam dziś 3 test z porannego... I negatywny. Za to brzuch boli już bardziej i wiem, że będzie @.
Zobaczymy jutro :)
Moze jednak nie przyjedzie mojej kolezance do 5 tyg ciazy test wychodzil negatywny wiec jeszcze nic straconego no chyba ze jak juz ta wredna @ przyjdzie to juz kicha :/ no ale jak nie ten cykl to moze nastepny :)
 
Przyszła ;) także kolejny cykl z lekami czas start. Teraz bez monitoringu wiec będę musiała się bardziej obserwować żeby wyczuć moment.
 
Mialyscie racje;) mozecie gratulowac :)
 

Załączniki

  • D4A582E0-52DA-4533-B876-9452165EC0E6.jpeg
    D4A582E0-52DA-4533-B876-9452165EC0E6.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 177
reklama
Do góry