reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Milo, ze pytasz. Robiłam wieczorem. Był negatywny. Moglam juz zaczekać do porannego no ale coz... Dzisiaj czuje się bardzo słabo. Kręci mi się w głowie, troszkę mdli, zupełnie nie jestem soba. Nie mam tez zazwyczaj takiej duzej sennosci jak dzis. Cos jest nie tak. Moze to opoznienie tak działa. Może będzie trzeba iść po lek na wywołanie... Czekam i daje sobie jeszcze że 3 dni.
 
reklama
Dzisiaj zrobilam kolejny test z ciekawosci. Nie byl on z pierwszego porannego moczu i w sumie wyszedl tak samo jak poprzedni.
C1ADE4BF-B8C5-4B9A-9D41-DCE25D47EA18.jpeg
 
Kupilabym inny test w aptece i zrobiła z porannego moczu
Te testy bardziej przypominają mi owulacyjne
Nie mówię że są gorsze ale dla porównania sprawdziłabym na teście innej firmy
Jak zaszłam w ciążę pomimo że na teście wyszły wyraźnie 2 kreski i tak kupiłam inny dla potwierdzenia
Dzisiaj zrobilam kolejny test z ciekawosci. Nie byl on z pierwszego porannego moczu i w sumie wyszedl tak samo jak poprzedni. Zobacz załącznik 986551
 
Milo, ze pytasz. Robiłam wieczorem. Był negatywny. Moglam juz zaczekać do porannego no ale coz... Dzisiaj czuje się bardzo słabo. Kręci mi się w głowie, troszkę mdli, zupełnie nie jestem soba. Nie mam tez zazwyczaj takiej duzej sennosci jak dzis. Cos jest nie tak. Moze to opoznienie tak działa. Może będzie trzeba iść po lek na wywołanie... Czekam i daje sobie jeszcze że 3 dni.
Na jakie wywołanie ? zrób test rano z pierwszego moczu ,stężenie z wieczornego moczu może być za słabe na test
 
Kupiłam na jutro. O wywołaniu myślę w sytuacji gdyby testy nadal, za kilka dni nic nie pokazywały, wtedy zgłoszę się do lekarza.
 
Kupilabym inny test w aptece i zrobiła z porannego moczu
Te testy bardziej przypominają mi owulacyjne
Nie mówię że są gorsze ale dla porównania sprawdziłabym na teście innej firmy
Jak zaszłam w ciążę pomimo że na teście wyszły wyraźnie 2 kreski i tak kupiłam inny dla potwierdzenia
Mam w domu jeszcze clearblue i bede testowac we wtorek z samego rana bo do jutra jestem w pracy.
 
reklama
Do góry