reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Hello. Czekam na @. Dzis lub jutro powinna byc. Od kilku dni dziwnie się czuje. Wszystko zwalam na upały. Osłabienie, senność - to akurat najsilniej czuje w ciągu dnia, po południu jest jakby lepiej. Ale rano..oczy zamknięte.
Kilka dni temu mocno wrażliwa byłam na zapachy, już mi przeszło. Bol w dole brzucha co jakiś czas, nie ciągle. Właściwie wszystko podobne jak przed @ piersi... są większe , też czasem przed @ były... Ale sutki! Bolą tragicznie, dotknąć nie mogę i wiem, że tak mnie jeszcze nie bolały. Jestem po stymulacji nowym lekiem i moze to przez niego odczuwam mocniej.? Niemniej, póki małpy nie ma, jest nadzieja.
Życzę powodzenia !! U mnie właśnie przez ból i nadwrażliwość sutkow zaswiecila się lampka w głowie że jest inaczej plus poprzedni @ trwający tylko 2 dni
 
reklama
Niestety te wszystkie objawy są takie podobne. [emoji58] Trzymam kciuki [emoji1696]
Hello. Czekam na @. Dzis lub jutro powinna byc. Od kilku dni dziwnie się czuje. Wszystko zwalam na upały. Osłabienie, senność - to akurat najsilniej czuje w ciągu dnia, po południu jest jakby lepiej. Ale rano..oczy zamknięte.
Kilka dni temu mocno wrażliwa byłam na zapachy, już mi przeszło. Bol w dole brzucha co jakiś czas, nie ciągle. Właściwie wszystko podobne jak przed @ piersi... są większe , też czasem przed @ były... Ale sutki! Bolą tragicznie, dotknąć nie mogę i wiem, że tak mnie jeszcze nie bolały. Jestem po stymulacji nowym lekiem i moze to przez niego odczuwam mocniej.? Niemniej, póki małpy nie ma, jest nadzieja.
 
Dzięki dziewczyny. Po 2 latach starań to się już czasem nie wierzy, że może akurat teraz ale przecież nigdy nie wiadomo. Mnie te mocno zamykające oczy do godziny 12 zastanowiły i te sutki ;)
 
Heeej :) dzisiaj rano zrobilam test i taki mam wynik. Okres powinnam dostac wczoraj ale jeszcze nie przyszedl ogolnie nie czuje sie jakby mial nadejsc. Taki jest efekt testu i nie wiem co myslec....
Coś tam widać jakby druga kreskę to test ciążowy? Najlepiej zrob jutro z porannego moczu i kup jakiś test w aptece ja nie ufam takim paskowym
 
reklama
To byl test z porannego pierwszego moczu. Jest to test o czulosci 10mlU. Na bete nie mam mozliwosci isc bo mieszkam w UK. Mam w domu jeszcze testy First Response i Clearblue Digital ale nastepne testowanie bede robic dopiero we wtorek bo od dzisiaj do pon pracuje na nocki...mam nadzieje ze na tych zdj lepiej bedzie widac ta kreske
 

Załączniki

  • E613D3AF-E474-4687-905B-A8892AAF6A0F.jpeg
    E613D3AF-E474-4687-905B-A8892AAF6A0F.jpeg
    366,9 KB · Wyświetleń: 120
  • DE7EB414-FD01-480A-929E-0B4712121227.jpeg
    DE7EB414-FD01-480A-929E-0B4712121227.jpeg
    282,5 KB · Wyświetleń: 114
Do góry