reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
A u mnie dziś mała brązowa plamka na wkładce, dziś 10dzien po Pregnylu =19dc =do środy mam brać 2x100Luteiny,
do @ jeszcze 8dni,
Zdarzało mi się już wcześniej takie plamienie przedokresowe ;(
Zrobilabym betę w środę lub czwartek, ale jak będzie nierozstrzygajaca to nie mam jak powtórzyć po 48h z powodu świat...
 
A u mnie dziś mała brązowa plamka na wkładce, dziś 10dzien po Pregnylu =19dc =do środy mam brać 2x100Luteiny,
do @ jeszcze 8dni,
Zdarzało mi się już wcześniej takie plamienie przedokresowe ;(
Zrobilabym betę w środę lub czwartek, ale jak będzie nierozstrzygajaca to nie mam jak powtórzyć po 48h z powodu świat...
Ja też plamilam. Ja miałam owu w 15 dc. W 20 i 21 plamienie. 23 zaczęłam lekko krwawić i tak przez 5 dni. W piątek odstawiłam progesteron bo beta była 3 a krwawilam leciutko ale żywa krwią. I zdziwienie mnie naszło że po odstawieniu proga krew mnie nie zalała. No i wczoraj cały dzień robiłam testy 🤦🤣 a dzisiaj taka beta 🤩 oby urosła do środy... To najważniejsze.

A.poza tym wam powiem.... Że to był bezowulacyjny cykl 🙉
 
Ja też plamilam. Ja miałam owu w 15 dc. W 20 i 21 plamienie. 23 zaczęłam lekko krwawić i tak przez 5 dni. W piątek odstawiłam progesteron bo beta była 3 a krwawilam leciutko ale żywa krwią. I zdziwienie mnie naszło że po odstawieniu proga krew mnie nie zalała. No i wczoraj cały dzień robiłam testy 🤦🤣 a dzisiaj taka beta 🤩 oby urosła do środy... To najważniejsze.

A.poza tym wam powiem.... Że to był bezowulacyjny cykl 🙉

Mnie najbardziej zastanawiają te plamienia na progesteronie - w poprzednim cyklu miałam OWU w11dc, potem plamienie brązowe 15-18dc i kolejne 22-24dc dwa dni przerwy i @ (test z moczu przed @ ujemny)
Logicznie by było na estrogenie i progesteronie nie plamić o ile się zarodek nie implantuje...
sama nie wiem, boje się ze to znów jakieś plamienie kij wie skąd... :/
 
No podkusiło mnie sprawdzić no i beta 2,5 przy normie do 3,1 u nieciezarnych, także kolejny dołek bo to raczej resztki po Pregnylu (bad. bety jest 11dnia po Pregnylu i 9dpo)...
Człowiek tak chce wiedzieć, żeby potem uznać ze jednak ta niewiedza była błogosławieństwem :(
A tak już nadziei brak, bo nie wiem czy jest sens jutro sprawdzać - czyli po 24h (bo niby ile to może przyrosnąć/spaść - pewnie dale nie będzie rozstrzygająco) bo w czwartek żeby mieć 48h po - to nie da rady bo wszystkie laboratoria u mnie w wigilie pozamykane...
;(
 

Załączniki

  • IMG_3291.jpg
    IMG_3291.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
reklama
No podkusiło mnie sprawdzić no i beta 2,5 przy normie do 3,1 u nieciezarnych, także kolejny dołek bo to raczej resztki po Pregnylu (bad. bety jest 11dnia po Pregnylu i 9dpo)...
Człowiek tak chce wiedzieć, żeby potem uznać ze jednak ta niewiedza była błogosławieństwem :(
A tak już nadziei brak, bo nie wiem czy jest sens jutro sprawdzać - czyli po 24h (bo niby ile to może przyrosnąć/spaść - pewnie dale nie będzie rozstrzygająco) bo w czwartek żeby mieć 48h po - to nie da rady bo wszystkie laboratoria u mnie w wigilie pozamykane...
;(
Ja miałam 3 wynik 11 dni po Otrivelle i 10 po owu. A za dwa dni testy pozytywne a za trzy dni beta 61 :)
 
Do góry