reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
11dpo czy jest jeszcze szansa??
Screenshot_20201217_133954.jpeg
 
Ja zakańczam ten rok ciążą biochemiczną 😪 nie chodzilam robic kolejnej bety bo nawet niemialam siły ☹niestety nie udało się wczoraj cały dzień wymiotowałam a dzisiaj dostałam okresu nie taki jak zawsze ale jest drugi raz przeszłam ciążę biochemiczną i drugi raz się męczyłam bo miałam potworny ból głowy plus rzyganko ☹ ☹☹☹ nic mi nie pozostało jak z nadzieją wkroczyć w Nowy Rok ❤

@Mimi94 trzymam kciuki za Ciebie ❤
 
A ja za zaczęłam drugi cykl starań z clo. Poprzednio, mimo że wszystko poszło dobrze, przyszedł okres :-(
Dziś mam 11 dc, wracam właśnie z usg. Lekarz się zaniepokoił, że jest tylko jeden mały pęcherzyk 8mm. Przepisał mi Estrofem po dwie tabletki rano i wieczorem i zastrzyk ovitrelle, który być może poda mi w niedziele, w 14 dc
Myślicie, że coś jeszcze może z tego być?
 
Ja zakańczam ten rok ciążą biochemiczną 😪 nie chodzilam robic kolejnej bety bo nawet niemialam siły ☹niestety nie udało się wczoraj cały dzień wymiotowałam a dzisiaj dostałam okresu nie taki jak zawsze ale jest drugi raz przeszłam ciążę biochemiczną i drugi raz się męczyłam bo miałam potworny ból głowy plus rzyganko ☹ ☹☹☹ nic mi nie pozostało jak z nadzieją wkroczyć w Nowy Rok ❤

@Mimi94 trzymam kciuki za Ciebie ❤

Nie poddawaj się, wielu dziewczynom zaskoczyło zapłodnieniem właśnie po biochemicznej, bo organizm nabuzowany hormonami „ciążowym”
 
A ja za zaczęłam drugi cykl starań z clo. Poprzednio, mimo że wszystko poszło dobrze, przyszedł okres :-(
Dziś mam 11 dc, wracam właśnie z usg. Lekarz się zaniepokoił, że jest tylko jeden mały pęcherzyk 8mm. Przepisał mi Estrofem po dwie tabletki rano i wieczorem i zastrzyk ovitrelle, który być może poda mi w niedziele, w 14 dc
Myślicie, że coś jeszcze może z tego być?

Myśle ze tak skoro gin tak obstawia, może będziesz miała dojrzały pęcherzyk na 16-21dc tez tak bywa
 
Hej dziewczyny. Ja dziś beta 3,00 :( 10 dzien po owulacji. Już od niedzieli plamilam więc spodziewałam się tego. W poniedziałek miałam proga 35,97. Podskakiwalam z radości ze taki.piekny a tu lipa. No niestety.... Marne święta się szykują. Załamana jestem totalnie po tym cyklu.

Ale zaczynam zaraz lamette i 28 mam monitoring. 28 mam też druga wizytę i robię kolposkopie. Plamilam z nadżerki po miesiączce i lekarz z kliniki kazał zrobić tak na wszelki wypadek.

@Natulenka 2040 przykro mi bardzo :(
@Manua co u Ciebie po tej owulacji?
@Mimi94 piękny masz progesteron! Czy coś wyszło z tego jednak?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dziś beta 3,00 :( 10 dzien po owulacji. Już od niedzieli plamilam więc spodziewałam się tego. W poniedziałek miałam proga 35,97. Podskakiwalam z radości ze taki.piekny a tu lipa. No niestety.... Marne święta się szykują. Załamana jestem totalnie po tym cyklu.

Ale zaczynam zaraz lamette i 28 mam monitoring. 28 mam też druga wizytę i robię kolposkopie. Plamilam z nadżerki po miesiączce i lekarz z kliniki kazał zrobić tak na wszelki wypadek.

@Natulenka 2040 przykro mi bardzo :(
@Manua co u Ciebie po tej owulacji?
@Mimi94 piękny masz progesteron! Czy coś wyszło z tego jednak?
Nic nie wyszło. Przestałam brac dupka po 10dniu brania i czekam na @. Starania będą w sylwestra...
 
Do góry