reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Jestem 8dpo strasznie mnie boli podbrzusze... Kłują jajniki... Normalnie jakbym pierwszy dzień @ miała... A tu jeszcze 3dni dupka i ze 4dni czekania więc w sumie dobry tydzień... A piersi to mam chyba 2x większe, trochę bolą i od czasu do czasu po bokach czuję taki dziwny ból...
I cały czas czuję ciągnięcie w pachwinach... Jeszcze dzisiaj czuję się totalnie bez sił, ledwo na nogch stoje..
 
Jestem 8dpo strasznie mnie boli podbrzusze... Kłują jajniki... Normalnie jakbym pierwszy dzień @ miała... A tu jeszcze 3dni dupka i ze 4dni czekania więc w sumie dobry tydzień... A piersi to mam chyba 2x większe, trochę bolą i od czasu do czasu po bokach czuję taki dziwny ból...
I cały czas czuję ciągnięcie w pachwinach... Jeszcze dzisiaj czuję się totalnie bez sił, ledwo na nogch stoje..
Ja miałam podobnie z tymi bólami ale już przeszły a dzisiaj jest niekorzystna pogoda i tez źle się czuje a Ty kiedy testujesz ?
 
Ja miałam podobnie z tymi bólami ale już przeszły a dzisiaj jest niekorzystna pogoda i tez źle się czuje a Ty kiedy testujesz ?
Jestem po Ovitrelle i testuje od 3dni już bo chce sprawdzić jak mi się utrzymuje zastrzyk. Dzisiaj już była biel a to 9dzien po zastrzyku. Planowane testowanie 17.12 będzie to 11dpo i wtedy te chce zrobić betę bo to ostatni dzień dupka
 
Jestem po Ovitrelle i testuje od 3dni już bo chce sprawdzić jak mi się utrzymuje zastrzyk. Dzisiaj już była biel a to 9dzien po zastrzyku. Planowane testowanie 17.12 będzie to 11dpo i wtedy te chce zrobić betę bo to ostatni dzień dupka
Ja miałam ostatni dzień dupka 😊 w piątek ale biorę to nadal w razie w u mnie okaże się w środę co dalej bo wszystko możliwe że mogę dostać okresu 😪 za Ciebie trzymam kciuki❤
 
Ja miałam ostatni dzień dupka [emoji4] w piątek ale biorę to nadal w razie w u mnie okaże się w środę co dalej bo wszystko możliwe że mogę dostać okresu [emoji25] za Ciebie trzymam kciuki[emoji173]
Dzięki [emoji173]️ za za Ciebie również, obu wszystko siew końcu dobrze skończyło [emoji120][emoji173]️
 
reklama
Do góry