reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Mi się w tym cyklu udało ❤️ W końcu zobaczyłam te dwie kreski! Wiem, ze jeszcze różnie może być i nikomu nic nie mówię ale wierze ze to mój piękny prezent na święta. Drugi cykl z gonadotropinami, druga owulacja na letrozolu. Wam tez się uda, będę kibicować!
 

Załączniki

  • 11FF2F6F-53B6-4A05-BE39-EEF88037A524.jpeg
    11FF2F6F-53B6-4A05-BE39-EEF88037A524.jpeg
    676,5 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Mi się w tym cyklu udało ❤️ W końcu zobaczyłam te dwie kreski! Wiem, ze jeszcze różnie może być i nikomu nic nie mówię ale wierze ze to mój piękny prezent na święta. Drugi cykl z gonadotropinami, druga owulacja na letrozolu. Wam tez się uda, będę kibicować!
Ojej kochana 😍😍😍😍 gratulacje, spokojnej i nudnej ciąży Ci życzę 😁😁 ja byłam rano na badaniu hcg 12 dni po owulacji poszłam dla świętego spokoju bo jajniki mnie bolą od tygodnia jak na okres a do okresu jeszcze 5dni 🙄 a tobie wszystkiego dobrego życzę piękny prezent na święta ❤❤❤❤❤
 
Ojej kochana 😍😍😍😍 gratulacje, spokojnej i nudnej ciąży Ci życzę 😁😁 ja byłam rano na badaniu hcg 12 dni po owulacji poszłam dla świętego spokoju bo jajniki mnie bolą od tygodnia jak na okres a do okresu jeszcze 5dni 🙄 a tobie wszystkiego dobrego życzę piękny prezent na święta ❤❤❤❤❤
Mnie tez od owulacji cały czas pobolewa brzuch, ale nie jajniki a właśnie jak na okres takie niby- skurcze ;) wiec kto wie? Może się spotkamy na wątku sierpniowe mamy 2021 :D
 
Mam to samo.. Ani dnia spokoju.. W 4dpo ból po lewej stronie kresoglupa taki miejscowy a dziś 6dpo dokładnie taki sam ból tylko po prawej stronie plus ból w pachwinach od 4dpo...
Mnie tez od owulacji cały czas pobolewa brzuch, ale nie jajniki a właśnie jak na okres takie niby- skurcze ;) wiec kto wie? Może się spotkamy na wątku sierpniowe mamy 2021 :D
 
@princess_88 gratuluję :) cóż za piękne święta ci się szykują.

@Natulenka 2040 może coś drgnelo? Może ty kolejna...

@Mimi94 i reszta. Ja mam od zawsze w drugiej fazie.bole podbrzusza. Skurcze. Jakby ktoś mi macicę ściskał tak pulsacyjnie.... Biorę w tym cyklu nospe dwa razy dziennie. Ale ciąży nie ma. Nie miałam owulacji raczej, jutro badam progesteron i się okaże. Ale dziś niby po owulacji 6 dzień i już plamienia z krwią.
To by było na tyle z roku 2020.
 
No ja nie miałam takich boli... Ale może to sprawka podwójnej stymulacji...
Trzymam kciuki za Ciebie Kochana aby w końcu się udało [emoji3589]
@princess_88 gratuluję :) cóż za piękne święta ci się szykują.

@Natulenka 2040 może coś drgnelo? Może ty kolejna...

@Mimi94 i reszta. Ja mam od zawsze w drugiej fazie.bole podbrzusza. Skurcze. Jakby ktoś mi macicę ściskał tak pulsacyjnie.... Biorę w tym cyklu nospe dwa razy dziennie. Ale ciąży nie ma. Nie miałam owulacji raczej, jutro badam progesteron i się okaże. Ale dziś niby po owulacji 6 dzień i już plamienia z krwią.
To by było na tyle z roku 2020.
 
reklama
@princess_88 gratuluję :) cóż za piękne święta ci się szykują.

@Natulenka 2040 może coś drgnelo? Może ty kolejna...

@Mimi94 i reszta. Ja mam od zawsze w drugiej fazie.bole podbrzusza. Skurcze. Jakby ktoś mi macicę ściskał tak pulsacyjnie.... Biorę w tym cyklu nospe dwa razy dziennie. Ale ciąży nie ma. Nie miałam owulacji raczej, jutro badam progesteron i się okaże. Ale dziś niby po owulacji 6 dzień i już plamienia z krwią.
To by było na tyle z roku 2020.
Niewiem czy drgnelo☹ bo dzisiaj mam plamienie tak jakby przedokresowe juz zdazylam sie wyplakać ☹ poszłam zrobić jeszcze raz betę ale nie sądzę że będzie rosła bo to plamienie już mnie niepokoi 🙄
 
Do góry