reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Też bym obstawiała plamienie okołoowulacyjne, jeśli to był taki śluz ze strzępkami krwi i tylko takie delikatne, krótkie plamienie. Na pewno dobrze poruszyć to z ginekologiem przy kolejnej wizycie
I tak zrobię ponieważ ciągle czuje delikatny ból prawego jajnika . Moze to tak ma być ale zapytam
 
reklama
Pięknie @Maciejka🌿 a . U mnie też pękły ale to Clo na mnie dziko działało. 5 pęcherzyków to jakiś obłąd a owulacja taka, że nic nie pospałam w nocy. Dobrze, że nie szłam do pracy ;)

No to czekanie chba najgorsze :-/
 
Mam glupie pytania, czy czujecie pekniecie pecherzyka? Czy takie delikatne klucie to bylo to...? Na monitoring cyklu jeszcze nie chodze a u gina jestem zazwyczaj przed owulacja kilka dni i nigdy nie wiem do konca czy pekl czy nie... Pozdrawiam 😉
 
Ja póki nie zaczęłam brać Clo to nie czulam nic - ani owulacji ani pękającego pęcherzka. Dopiero po tym leku odczuwałam oj tak. Bombardowało lewy jajnik caaałą noc.

Pęknięcie możesz ocenić tylko na monitoringu ;) u lekarza. Takto nigdy nie ma pewności.


Mam glupie pytania, czy czujecie pekniecie pecherzyka? Czy takie delikatne klucie to bylo to...? Na monitoring cyklu jeszcze nie chodze a u gina jestem zazwyczaj przed owulacja kilka dni i nigdy nie wiem do konca czy pekl czy nie... Pozdrawiam 😉
 
Hej. Robiła któraś drożność? Jakie badania przed i w jakim momencie cyklu. Mam teraz bojowe zadanie pozapisywac się na wizyty i nie wiem jak. Chciałabym pójść do tego od niepłodności ale on mnie może wcisnąć tylko gdzieś do siebie na monitoring jak narazie bo ciągle inaczej przyjmuje bo korona. A do tej mojej babci co chce zrobić Sono hsg w czerwcu muszę się już umawiać ale nie wiem na kiedy. Żeby mi zrobiła te wymazy . I od razu chciałabym by się to zgrało z czasem okoloowulacyjnym żeby jak coś wziąć Pregnyl. Do dupy. Nic mi nie pasuje :/
 
Hej. Robiła któraś drożność? Jakie badania przed i w jakim momencie cyklu. Mam teraz bojowe zadanie pozapisywac się na wizyty i nie wiem jak. Chciałabym pójść do tego od niepłodności ale on mnie może wcisnąć tylko gdzieś do siebie na monitoring jak narazie bo ciągle inaczej przyjmuje bo korona. A do tej mojej babci co chce zrobić Sono hsg w czerwcu muszę się już umawiać ale nie wiem na kiedy. Żeby mi zrobiła te wymazy . I od razu chciałabym by się to zgrało z czasem okoloowulacyjnym żeby jak coś wziąć Pregnyl. Do dupy. Nic mi nie pasuje :/

Ja robiłam drożność :) Robi się ją po okresie ale przed owulacją ;)
Ginekolog powinien Ci wystawić skierowanie do szpitala i tam się w szpitalu umawiasz na termin - tego samego dnia wypuszczają. Nie robiłam żadnych badań. W szpitalu kazali mi tylko brać antybiotyk 7 dni przed drożnością :)
 
reklama
Ja robiłam drożność :) Robi się ją po okresie ale przed owulacją ;)
Ginekolog powinien Ci wystawić skierowanie do szpitala i tam się w szpitalu umawiasz na termin - tego samego dnia wypuszczają. Nie robiłam żadnych badań. W szpitalu kazali mi tylko brać antybiotyk 7 dni przed drożnością :)
[/QUOTE
 
Do góry