reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

12 dc, nie ma dominującego pęcherzyka, endometrium 4 mm.
Leczy mnie lekarka która specjalizuje się w niepłodności i przyjmuje w klinice leczenia niepłodności, ale ja chodzę do niej do innej przychodni akurat.
Powiedziała, że ona by nie spisywała jeszcze tego cyklu na straty, bo widzi, że jajniki są pobudzone. Ale nie wiem jakim cudem niby miałoby się to poprawić.
Jutro drugi raz w tym cyklu zastrzyk Bemfola i w poniedziałek kolejny monitoring.
Odechciewa mi się naprawdę.
Jeszcze nie trac nadzieji. Ja tu jestem kiepskim przypadkiem do pocieszania, ale w 14 dniu cyklu byłam i miałam małe pęcherzyki, bez dominujących i u mnie lekarka spisała cykl na straty. Płakałam histerycznie 3 dni a 21 dc pojechałam do innego lekarza w całkiem innej sprawie a pęcherzyki miały 22 i 19. I za 3 dni po zastrzyku była z nich owu . Ciąży z tego nie było, ale przypadek sprawił że się dowiedziałam że moje pęcherzyki odpowiednie rozmiary osiągają w okolicy 20 dc.
 
reklama
Jeszcze nie trac nadzieji. Ja tu jestem kiepskim przypadkiem do pocieszania, ale w 14 dniu cyklu byłam i miałam małe pęcherzyki, bez dominujących i u mnie lekarka spisała cykl na straty. Płakałam histerycznie 3 dni a 21 dc pojechałam do innego lekarza w całkiem innej sprawie a pęcherzyki miały 22 i 19. I za 3 dni po zastrzyku była z nich owu . Ciąży z tego nie było, ale przypadek sprawił że się dowiedziałam że moje pęcherzyki odpowiednie rozmiary osiągają w okolicy 20 dc.

Ale ja do tej pory w dwóch ostatnich cyklach w takim dniu cyklu miałam duże, ładne pęcherzyki, a teraz nic. I ciągle to endometrium małe.
 
reklama
Ja mam IO, PCO, 28 lat.
Dziewczyny co biorą Wasi panowie z suplementow zeby poprawic jakosc nasienia? Moze jakis preparat sie u Was sprawdził i wyniki sie poprawiły.
 
Do góry