reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Naturalne nawet po 60 dni :/ ale to moj 3 miesiąc z duphaston i raz bylo 28 dni a ostatnio nawet 25 w tym przy 24 dniu juz mialam plamienia
 
Dziewczyny mam pytanie. Jakie jest Wasze doświadczenie z testami Check & go? Są wiarygodne? Zrobiłam dziś taki test ( z moczu popołudniowego) i po 15 minutach jakiś tam cień widać (na opakowaniu napisane wynik od 2-5 min)
IMG_20191220_171515.jpg
. Czy jest mozliwe, że test tej firmy daje po takim czasie zafałszowane wyniki?Dziś jest 16 dzień po owulacji.
 
Dziewczyny mam do Was pytanie dr powiedział ze w 11 dc już po owulacji a mnie dziś tak bolał prawy jajnik cały dzień go czułam dość mocno. Czy po lamettcie możliwe są dwie owulacje ? Albo może wcale jej wcześniej nie było ? Zupełnie nie wiem co o tym myśleć.
 
U mnie kolejny cykl bez clo, ale z metforminą i inofemem. We czwartek 14 d.c pecherzyk 14 mm (na jajniku, ktory nigdy nie miał owilacji). W poniedziałek ide na kontrole. Jednak nie nastawiam się, ze urośnie. Dieta dopiero 3 tyg, metformina dopiero 7 dni... jednak jajniki wygladaja lepiej, zmniejszyly sie o 1 cm i nie bolą. Nawet jak teraz się nie uda to wierzę, że dzięki diecie kolejne miesiace będą z owulacją i bez stymulacji. A teraz wracam piec moje ciasto bez cukru 🙂
 
reklama
Do góry