reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja tez mam dziś monitoring ! Trzymam kciuki [emoji813]️ nie uda się w tym, to uda się w następnym miesiącu oby tylko lek działał. Będzie dobrze :) na która masz wizytę ja na 15.

Nie wiem czy bym nie chciała spróbować inseminacji teraz, ale to dopiero 3 cykle na lekach, a lekarka mówiła, że będzie 6 jak coś.
Na 20.30. Ty wcześniej będziesz wiedziała ;)
 
Nie wiem czy bym nie chciała spróbować inseminacji teraz, ale to dopiero 3 cykle na lekach, a lekarka mówiła, że będzie 6 jak coś.
Na 20.30. Ty wcześniej będziesz wiedziała ;)

To mój pierwszy cykl z lametta i mój pierwszy monitoring. Kiedyś Wam wspominałam ze mój Lekarz powiedział ze naturalnie będziemy próbować 3 razy jeśli nie odniesiemy sukcesu 4 podejście będzie już za pomocą IUI.
 
Też zapytam lekarki dzisiaj czy może to już nie czas na IUI.

Ja wczoraj przeżyłam horror poczułam ze łapie mnie infekcja intymna wiec użyłam globulki. Dostałam tak okropniej alergii [emoji33] moja łechtaczka okropnie spuchła zrobiła się całym bordowa, piekła tak okropnie [emoji33][emoji33] dziś tez jest bardzo mocno spuchnięta mam nadzieje ze lekarz mi dziś pomoże. I ze nie odradzi starań w tym miesiącu.
 
Ja wczoraj przeżyłam horror poczułam ze łapie mnie infekcja intymna wiec użyłam globulki. Dostałam tak okropniej alergii [emoji33] moja łechtaczka okropnie spuchła zrobiła się całym bordowa, piekła tak okropnie [emoji33][emoji33] dziś tez jest bardzo mocno spuchnięta mam nadzieje ze lekarz mi dziś pomoże. I ze nie odradzi starań w tym miesiącu.

I jak po wizycie?
 
Słuchajcie byłam u dr dziś 11 dc dr powiedział, ze owulacja już była [emoji144]‍♀️ wczoraj dopiero wrócił mój partner do domu miał wypad z kolegami. Jestem w szoku, ze tak szybko pojawiła się owulacje i ze w ogóle była !!! Powiedział ze lametta działa na mnie bardzo dobrze. Dziś od razu jak weszłam do domu kochaliśmy się. Nie wiem czy to moja podświadomość, ale wyszłam od lekarza i bardzo zaczęły mnie kłuć jajniki. Może już za późno, ale warto spróbować w następnym miesiącu kazał mi przyjść w 5 dniu cyklu.
 
reklama
Słuchajcie byłam u dr dziś 11 dc dr powiedział, ze owulacja już była [emoji144]‍♀️ wczoraj dopiero wrócił mój partner do domu miał wypad z kolegami. Jestem w szoku, ze tak szybko pojawiła się owulacje i ze w ogóle była !!! Powiedział ze lametta działa na mnie bardzo dobrze. Dziś od razu jak weszłam do domu kochaliśmy się. Nie wiem czy to moja podświadomość, ale wyszłam od lekarza i bardzo zaczęły mnie kłuć jajniki. Może już za późno, ale warto spróbować w następnym miesiącu kazał mi przyjść w 5 dniu cyklu.

PS.dziekuje, ze pytacie [emoji813]️
 
Do góry