reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziewczyny czy po odstawieniu CLO miałyście jakieś plamienia? Ja w tym cyklu nie biorę clo i już 6dni plamię a powinnam już mieć @ [emoji3525][emoji848]
Ja w cyklu w którym wzięłam clo, choc nie miało wpływu w ogóle na pecherzyki, nie miałam plamień od końca @ do następnej @ pierwszy raz od jakiś 3 lat... A teraz w następnym cyklu kiedy nie brała , plamienia były znowu. Nie wiem czy to ma związek.
 
Hej dziewczyny. U mnie w poprzednim cyklu przy clo i ovitrelle nie wiadomo czy doszło do owu. Lekarz zapisał "ciałka krwotoczne?". Dziś jest mój 31dc od wczoraj wieczora mam różowe plamienia, od tygodnia bolą mnie piersi i są powiększone. Odczuwam dyskomfort czuję się jak by moja pochwa była opuchnięta :(
Poszłam dziś do lekarza żeby sprawdzić co stalo się z tamtymi ciałkami wyszło a usg że znikły. Lekarz powiedział że to na pewno nie ciąża ponieważ endometrium jest inne i że jutro lub po jutrze powinno przyjść @. Pozostało czekać na @ i dalsza stymulacja :((
 
Dziewczyny czy któraś z was była stymulowana aromakiem? Jak wrażenia po nim? Bo po clo mam ogromne pęcherzyki a endometrium małe i lekarz zmienił lek, będzie to moja 1 stymulacja tym lekiem
 
Dziewczyny czy któraś z was była stymulowana aromakiem? Jak wrażenia po nim? Bo po clo mam ogromne pęcherzyki a endometrium małe i lekarz zmienił lek, będzie to moja 1 stymulacja tym lekiem

To letrozol, Lametta czy Aromek to,to samo tylko pod inna nazwą. U mnie bardzo spoko, trochę bolały mnie jajniki, ale nie miałam żadnych skutków ubocznych.
 
Dziewczyny czy któraś z was była stymulowana aromakiem? Jak wrażenia po nim? Bo po clo mam ogromne pęcherzyki a endometrium małe i lekarz zmienił lek, będzie to moja 1 stymulacja tym lekiem
Ja tez mam byc stymulowana letrozolem, ale dopiero za 2 miesiące, jak wdroże diete i metformine.
 
Dziewczyny byłam na monitoringu. 9dc pęcherzyk 14.1 ale martwi mnie endo bo tylko 6.4.... W środę kolejna wizyta
 
reklama
Do góry