reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja po owulacji mam zawsze napisane i mówi lekarka że jest torbiel krwotoczna i że to dobrze
Ja jestem 3 cykl na clo.
1. Były 2 ciałka krwotoczne
2. 1ciałko krowotczne 1ciałko żółte
3. teraz nic nie było widać.
Czy któraś z was miała tak że po zażyciu ovitrelle pęcherzyki się pomniejszyły? Miałam oba 29mm a po ovitrelle 1x18mm 1x20mm. Nie wiadomo czy była owulacja czy nie. Lekarz nazwał to że mogły nad pęknąć skoro się zmniejszyły. Tylko pytanie czy owulacja mogła być czy raczej nie? I kolejne pytanie ile jesteście na stymulacji? To była moja 3 a lekarz stwierdził że można zastosować inseminację ale kolejny cykl wrazie w spróbujemy z innym lekiem ze wzgledu na to ze w poprzedni cyklu było ciałko żółte.
 
reklama
Ja nie wiem... Wam połowu od razu lekarz mówi że jeast cialko żółte. A mi już trzech lekarzy (i w necie też tak piszą lekarze) że ciałko żółte jest jak dojdzie do zapłodnienia. Wtedy ciałko krwotoczne które jest popełnieniu, przekształca się dopiero w żółte i dopiero zaczyna produkować progesteron .
 
Ja nie wiem... Wam połowu od razu lekarz mówi że jeast cialko żółte. A mi już trzech lekarzy (i w necie też tak piszą lekarze) że ciałko żółte jest jak dojdzie do zapłodnienia. Wtedy ciałko krwotoczne które jest popełnieniu, przekształca się dopiero w żółte i dopiero zaczyna produkować progesteron .
Moi lekarze nigdy nie sugerowali ze to co widza po owulacji to ciałko żółte. Mówią ze to za wcześnie by cokolwiek zobaczyć.
 
Moi lekarze nigdy nie sugerowali ze to co widza po owulacji to ciałko żółte. Mówią ze to za wcześnie by cokolwiek zobaczyć.
No właśnie! Dlatego mnie dziwi że tyle dziewczyn mówi że po owu maja ciałko żółte. A jak ja raz się zapytałam lekarza to się zaczął śmiać że mnie tak żartobliwe. Że tyle co po owu a ja już chce ciałko żółte mieć.
 
Hej idziemy łeb w łeb prawie :) mnie tez czeka pierwszy cykl Lamettą jutro ostatnia tabletka duphastonu i w poniedziałek będę miała miesiączkę. A jeśli chodzi o radosne informacje od przyjaciół to rozumiem Cię mi tez czasem jest smutno jak pol województwa zachodzi w ciąże a Ty wciąż nieeee.

Kurcze, zastanawia mnie tylko to, że ta Lametta jest stosowana u kobiet z rakiem piersi, więc to musi być jakiś silny lek.
U nas to praktycznie nikt nie wie, że się staramy już rok, bo nie zniosłabym tego gadania. Teraz święta przyjdą, to i tak wszyscy jak co roku będą nam życzyć dziecka.
 
Kurcze, zastanawia mnie tylko to, że ta Lametta jest stosowana u kobiet z rakiem piersi, więc to musi być jakiś silny lek.
U nas to praktycznie nikt nie wie, że się staramy już rok, bo nie zniosłabym tego gadania. Teraz święta przyjdą, to i tak wszyscy jak co roku będą nam życzyć dziecka.

Ja przyjmowałam lek dla kobiet w trakcie menopauzy wiec luz.Bierz :)
Mi na szczęście nikt dziecka życzyć nie będzie :) ale mam bratowa po 3 poronieniu i chyba ona będzie mieć niefajnie :(
 
Dodaje zdjęcia rozpiski oceny owulacji. Jedno poprzednie drugie obecne. Co o tym myśleć była ta owulacja czy nie? Dodam ze oby dwa przy clo 1x1/2tab oraz ovitrelle
 

Załączniki

  • 9E120B7C-DCCE-4267-BA80-B38D1EF5B84E.jpeg
    9E120B7C-DCCE-4267-BA80-B38D1EF5B84E.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 53
Jestem po wizycie. Tak się bałam że pęcherzyk przerośnie do środy, a on stanął w miejscu. Ma tyle samo co w poniedziałek. 20,70 czy jakoś tak. A drugi był i jest niecałe 18 mm. Dostalam Pregnyl. W piątek mam przyjść czy pękł.
 
reklama
Czy ktoś z Was ma jakieś skuteczne sposoby na poprawę ilości śluzu?
Czy miałyście problem po CLO, że było go niewiele?
 
Do góry