reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Jakis czas temu dziewczyny na forum pisaly ze czekaly nawet 14 dni.
Tylko nie pamietam, czy na tym forum, czy na innym :/
Dzis mam 31 dc, nigdy nie mialam dluzszych niz 34 dni , wiec obym nie musiala czekać jescze 10 dni :) jak juz ma przyjść to wole teraz żeby zacząć juz nowy cykl. Test robilam nie wiem po co 10 dni po owu i nic, bardzo mozliwe ze bylo za wczesnie. W poprzednich 12 cyklach każdy test w okolicach @ przywolywal ją więc nie wiem czu robic jutro czy czekac co przyniesie ten cykl. Moze poczekam do pon i po prostu pójdę na betę
 
To teoretycznie mogę testowac bo ja juz 5 dzień i nic. Robilam test 10 dpo diabel mnie pokusił chyba i biel ale moze bylo za wczesnie
Mi ginekolog powiedziała żeby test robić jeśli okres nie pojawi się 5 dni po odstawieniu tabletek Po tym czasie brak okresu może oznaczać ciążę Ale wiadomo że każda kobieta reaguje inaczej
 
Ja dostałam na 5 dzień od odstawienia.

Mi ginekolog powiedziała żeby test robić jeśli okres nie pojawi się 5 dni po odstawieniu tabletek Po tym czasie brak okresu może oznaczać ciążę Ale wiadomo że każda kobieta reaguje inaczej

Nie chcę się nakręcić żeby później nie bylo gorzkich lez. Ale widzę ze nadzieja jakas tam jest. Poczekam jeszcze , w pon moze skoczę na betę
 
reklama
Czy u którejś z Was wystąpiło plamienie w trakcie brania luteiny/dupka? A nie po odstawieniu?
Jestem w ostatnim dniu brania luteiny i wystąpiło u mnie plamienie.
 
Do góry