reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Od wrzesnia tamtego roku. Ten cykl byl wspomagany clo, 1/2 tabletki od 3 do 8 dc.
Wczesniej w ogolne sie nie zabezpieczalismy i nie wychodzilo.
Dodatkowo bralam castagnus, inofem 2 x dziennie i kwas foliowy.

Ja biorę Clo, ale po jednej tabletce, wiesiołek i inofem też 2 razy dziennie od końcówki zeszłego cyklu. Kwas foliowy też brałaś przy inofemie? Ja stwierdziłam, że skoro w inofemie jest to dodatkowo już brać nie muszę, ale może się mylę? Nad castagnusem się też zastanawiałam. Mam nawet kupiony, ale się naczytałam, że przy Clo nie można.
 
Kwas bralam przy inofemie, lekarz mi pozwolil.
Co do castagnusa, bralam na wlasna reke. Przez rok nic sie nie dzialo u nas bez zabezpieczenia, takze juz psychika dawala o sobie znac :/
Ja biorę Clo, ale po jednej tabletce, wiesiołek i inofem też 2 razy dziennie od końcówki zeszłego cyklu. Kwas foliowy też brałaś przy inofemie? Ja stwierdziłam, że skoro w inofemie jest to dodatkowo już brać nie muszę, ale może się mylę? Nad castagnusem się też zastanawiałam. Mam nawet kupiony, ale się naczytałam, że przy Clo nie można.
 
reklama
Do góry