reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Zeszłam w miesiąc z poziomu tsh 2,5 na 1,08. To chyba dobrze? Dzięki euthyroxowi. Mam już zalecenie żeby go odstawić.
 
reklama
W marcu miałam 0,8, a potem się pogorszyło, ale dobrze że wróciłam na właściwe tory.
Ja choruje na tarczyce niedoczynność hashimoto od 2011r. W zeszłym miesiącu miałam kontrol tsh ft3 ft4 wynik strasznie niski bo 0.14 przy dawce 150 dziennie. Dostałam skierowanie na usg rentgen tarczycy i powtórzenie badań po miesiącu i jaka była niespodzianka? Taka że mimo że nie zmniejszył mi dawki leków z powodu tak niskiego tsh jak było w październiku czyli 0.14 wzrosło mi tak samo z dawka 150 do 0.9 nigdy nie miałam takiego ładnego wyniku. Kolejne badania kontrolne 26.01 znowu tsh ft3 ft4 i nadal jestem na dawce 150 dziennie.
 
reklama
Ja choruje na tarczyce niedoczynność hashimoto od 2011r. W zeszłym miesiącu miałam kontrol tsh ft3 ft4 wynik strasznie niski bo 0.14 przy dawce 150 dziennie. Dostałam skierowanie na usg rentgen tarczycy i powtórzenie badań po miesiącu i jaka była niespodzianka? Taka że mimo że nie zmniejszył mi dawki leków z powodu tak niskiego tsh jak było w październiku czyli 0.14 wzrosło mi tak samo z dawka 150 do 0.9 nigdy nie miałam takiego ładnego wyniku. Kolejne badania kontrolne 26.01 znowu tsh ft3 ft4 i nadal jestem na dawce 150 dziennie.

Ja też mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, ale przede wszystkim cukrzycę.
Jak widać różnie to bywa z tymi hormonami. Ja do tej pory nie brałam żadnych leków na tarczycę, dopiero przez ostatni miesiąc ten Euthyrox.
 
Do góry