reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

No to super. I po co się tak stresowalas ta temperatura? Czemu jesteś przerażona?
Termometr idzie do kosza bo mi zryl beret. Nawet jak nie wyjdzie to nie będę już mierzyć skoro chodzę na monitoringi.
Bo ciąża bliźniacza to ryzyko spore... Nawet profesor mi powiedział przez telefon że wolałby jakby pękł tylko jeden pecherzyk.....
 
reklama
Termometr idzie do kosza bo mi zryl beret. Nawet jak nie wyjdzie to nie będę już mierzyć skoro chodzę na monitoringi.
Bo ciąża bliźniacza to ryzyko spore... Nawet profesor mi powiedział przez telefon że wolałby jakby pękł tylko jeden pecherzyk.....
Eeee taaaam .... mi pękły 4 w poprzednim cyklu wiec nie stresujcie się tylko działać :)
 
reklama
Ja już jestem po owu dawno więc u nas po działaniu. Teraz czas odpocząć. Właśnie. Jak to jest z tym sexem do okresu? Faktycznie może przeszkadzać w zagnieżdżeniu?

Powiem Wam, że tak pozytywnie nastawiona dawno nie bylam. Mówiłam wam jak plamilam i krwawilam tygodniami. A dziś już 20 dzień z rzędu jak nie miałam żadnych plamień! Miałam raz, parę nitek krwi i brudny śluz ale teraz myślę że to w okolicy owu było. A tak to cisza. Tfu tfu tfu.
A skoro pękły dwa, to moze jest szansa faktycznie. I lekarka mi powiedziała, że Pregnyl też mi pięknie macicę przygotował. Nabudowalo się tam coś czy jakoś tak.
 
Do góry