reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Na ktoryms forum, pare miesiecy temu, czytalam, ze dziewczyna przyjmowala clo, wyhodowala dwa ladne pecherzyki. Jeden pekl a z drugiego powstala torbiel. Ale w ciaze udalo sie jej zajsc, torbiel sie wchlonela.
Tak. Endometrium 11.
Z 3 pecherzykow, pękły 2. Jest płyn.
A z jednego zrobiła się torbiel....
We wtorek mam zrobić betę.

Czy któraś z was też miała torbiel? Czy pomimo jej istnienia może jednak pojawić się ciąża? Martwię się.
 
Nadzieja zawsze jakas jest, chociaz po dluzszym staraniu sie o zajscie w ciaze glowa robi sie coraz ciezsza od natloku mysli.

Szczerze powiedziawszy, boje sie tego co zobacze na sobotnim monitoringu. Gin. nie podobalo sie moje endo, mowil ze jest jakies dziwne i niesymetryczne. Pytalam czy jest szansa, ze to sie jeszcze poprawi ale nic mi nie odpowiedzial. Wspomnial tylko o tym, ze stymulacja 1/2 tabletki clo moze byc za mala i od przyszlego cyklu musimy zwiekszyc dawke na 1.
A ja mam juz serdecznie dosc tego czekania...
Czyli jest jakaś nadzieja.
 
Nadzieja zawsze jakas jest, chociaz po dluzszym staraniu sie o zajscie w ciaze glowa robi sie coraz ciezsza od natloku mysli.

Szczerze powiedziawszy, boje sie tego co zobacze na sobotnim monitoringu. Gin. nie podobalo sie moje endo, mowil ze jest jakies dziwne i niesymetryczne. Pytalam czy jest szansa, ze to sie jeszcze poprawi ale nic mi nie odpowiedzial. Wspomnial tylko o tym, ze stymulacja 1/2 tabletki clo moze byc za mala i od przyszlego cyklu musimy zwiekszyc dawke na 1.
A ja mam juz serdecznie dosc tego czekania...

Ja dopiero pierwszy cykl z Clo, więc nie powinnam cudów oczekiwać, ale walczylam od stycznia o przywrócenie okresu po anty.

Gdyby nie ta torbiel to wszystko super. Moja lekarka się cieszyła, że takie ładne endometrium.
 
Nadzieja zawsze jakas jest, chociaz po dluzszym staraniu sie o zajscie w ciaze glowa robi sie coraz ciezsza od natloku mysli.

Szczerze powiedziawszy, boje sie tego co zobacze na sobotnim monitoringu. Gin. nie podobalo sie moje endo, mowil ze jest jakies dziwne i niesymetryczne. Pytalam czy jest szansa, ze to sie jeszcze poprawi ale nic mi nie odpowiedzial. Wspomnial tylko o tym, ze stymulacja 1/2 tabletki clo moze byc za mala i od przyszlego cyklu musimy zwiekszyc dawke na 1.
A ja mam juz serdecznie dosc tego czekania...

Ja, na endometrium dostałam jakiś lek podskórny. Stosowałam i endometrium się poprawiło w obrazie USG. Natomiast miesiączkę miałam dziwna bardzo. Krótko ale dość intensywnie.
 
Ja tez pierwszy cykl z clo, 1/2 tabletki od 3 do 8 dc. Wczesniej przez rok sie nie udawalo, za kazdym razem przychodzila @
Ja dopiero pierwszy cykl z Clo, więc nie powinnam cudów oczekiwać, ale walczylam od stycznia o przywrócenie okresu po anty.

Gdyby nie ta torbiel to wszystko super. Moja lekarka się cieszyła, że takie ładne endometrium.
 
reklama
Do góry