reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziś 34 d.c, miesiaczki nadal brak, nawet wino nie pomogło. Poszłam do mojej gin i dostałam Luteinę na wywołanie, do tego skierowanie na hsg i komplet badań: AMH, testosteron, LH,FSH, prolaktyna, SHGB, test obciążenia glukozą. Już miałam regularne cykle, a clo i zastrzyk wszystko zaburzyły. Po badaniach wracam do stymulacji, bo sam inofem u mnie nic nie pomógł.
 
reklama
Dziewczyny jak jest ze śluzem po niby owulacji?? Bo jak teraz badałam szyjkę to jest trochę niżej i dalej miękka i chyba otwarta a śluz taki rozciągliwy ale leciutko mleczny.
 
Dziewczyny jak jest ze śluzem po niby owulacji?? Bo jak teraz badałam szyjkę to jest trochę niżej i dalej miękka i chyba otwarta a śluz taki rozciągliwy ale leciutko mleczny.
Po owu też może być sporo śluzu bo progesteron rośnie, a to on go wytwarza, ale szyjka chyba powinna być zamknięta po owu. Ja na badaniu szyjki się nie znam[emoji4]
 
285F7D76-7455-45A0-A49E-15C1484172E7.jpeg
401A6C62-A134-4364-81AB-5BCB0A3498ED.jpeg
Pierwsze zdjęcie z pęcherzykiem w lewym jajniku 12 mm w 12dc. W prawym nawet nie zmierzone. W 18 dc czyli po teoretycznej owulacji w 16/17 dc nie ma pęcherzyka w lewym jajniku a w prawym ponoć coś jest tylko neiwiqdomo co bo nie było w między czasie monitoringu. Ale w tym lewym jajniku w ogóle nie ma tego pęcherzyka co był. Myślicie ze pękł czy się wchłonął ?
 
Zobacz załącznik 1039012Zobacz załącznik 1039013 Pierwsze zdjęcie z pęcherzykiem w lewym jajniku 12 mm w 12dc. W prawym nawet nie zmierzone. W 18 dc czyli po teoretycznej owulacji w 16/17 dc nie ma pęcherzyka w lewym jajniku a w prawym ponoć coś jest tylko neiwiqdomo co bo nie było w między czasie monitoringu. Ale w tym lewym jajniku w ogóle nie ma tego pęcherzyka co był. Myślicie ze pękł czy się wchłonął ?
Niestety zapomniałam dzisiaj zdjęć z 12 dc jak byłam u ginekolog i ciężko było jej stwierdzić gdzie była owu...
 
Zobacz załącznik 1039012Zobacz załącznik 1039013 Pierwsze zdjęcie z pęcherzykiem w lewym jajniku 12 mm w 12dc. W prawym nawet nie zmierzone. W 18 dc czyli po teoretycznej owulacji w 16/17 dc nie ma pęcherzyka w lewym jajniku a w prawym ponoć coś jest tylko neiwiqdomo co bo nie było w między czasie monitoringu. Ale w tym lewym jajniku w ogóle nie ma tego pęcherzyka co był. Myślicie ze pękł czy się wchłonął ?
Ja myślę że jak rósł 2mm na dobę to mógł już pęknąć [emoji4] szkoda że nie byłaś w 14dc sprawdzić bo wtedy byś widziała czy rośnie bo 18dc już mógł pęknąć
 
Ja myślę że jak rósł 2mm na dobę to mógł już pęknąć [emoji4] szkoda że nie byłaś w 14dc sprawdzić bo wtedy byś widziała czy rośnie bo 18dc już mógł pęknąć
Właśnie moja gin powiedziała żebym specjalnie nie przychodzila
Bo się tylko stresuje moni. Zebym
Przyszła po... tylko teraz to ona nie wie czy był czy nie. Ale w prawym tez tak jakby inne pecherzyki a tych co były w 12 dc nie było. Cały czas mnie kłuje lewy jajnik
 
reklama
Do góry