reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dzisiaj u mnie monitoring ostatniej szansy... Byłam 9 i 13dc i tylko 12mm i gin stwierdziła, że cykl raczej stracony ale ja uparlam się żeby przyjść w jeszcze w 16dc (dzisiaj). Zobaczymy co będzie. Wcześniej nic się nie działo a od 14dc mam ostre bóle jajników na przemian, od wczoraj śluz plodny i piersi jakieś takie pełniejsze... Jestem pełna nadziei! ❤️
 
Dzisiaj u mnie monitoring ostatniej szansy... Byłam 9 i 13dc i tylko 12mm i gin stwierdziła, że cykl raczej stracony ale ja uparlam się żeby przyjść w jeszcze w 16dc (dzisiaj). Zobaczymy co będzie. Wcześniej nic się nie działo a od 14dc mam ostre bóle jajników na przemian, od wczoraj śluz plodny i piersi jakieś takie pełniejsze... Jestem pełna nadziei! ❤
Daj koniecznie znać. Ja idę jutro...
 
W 10 dniu przy poprzednim cyklu miałam już 16 mm w 15 dc już 30 ale brałam 2x1 clo i mam duża prolaktyna więc ona zablokowala. Teraz mam leki plus clo , już widzę roznice bo inną wilgoc jak wcześniej, jajniki bolały wtedy okropnie ale właśnie 17 dc aż dostałam goraczki potem było widać na usg że były przestymulowane plus prolaktyna. Teraz ostatnia szansa potem drożność
 
Dzisiaj u mnie monitoring ostatniej szansy... Byłam 9 i 13dc i tylko 12mm i gin stwierdziła, że cykl raczej stracony ale ja uparlam się żeby przyjść w jeszcze w 16dc (dzisiaj). Zobaczymy co będzie. Wcześniej nic się nie działo a od 14dc mam ostre bóle jajników na przemian, od wczoraj śluz plodny i piersi jakieś takie pełniejsze... Jestem pełna nadziei! ❤

Koniecznie daj znać, bo wiem, że byłas w podobnej sytuacji co ja. Oby Tobie się poszczęściło! :) Testy owu robiłaś?
 
reklama
Do góry