reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Mi rok temu niby wykryli pcos ale brałam Dionelle i w kwietniu odstawilam. Zrobilam wszystkie wyniki i mam wszystko w normie więc jakby nie pcos. Ale jednak od kwietnia nie udało się zajść w ciążę więc namowilam moja Panią gin na Clo. I tak o to mamy piękny pęcherzyk :)

A pęcherzyka gratuluję. Oby ładnie pękł :)
 
reklama
Może to jednak nie ma takiego znaczenia skoro mi kazał dwie na raz. Nieważne jak, oby zadziałały :) może wreszcie będzie owu wcześniej
A jest prawdopodobieństwo że clo przyspiesza owulację? W sumie to fajnie. Szybciej wiadomo co i jak i człowiek tyle nie czeka. Mnie teraz ucieszył cykl 25 dniowy. Tyle co się dowiedziałam że z owu nici i już okres i clo... A jakbym miała czekać dwa tygodnie to bym zwariowała :/
 
A jest prawdopodobieństwo że clo przyspiesza owulację? W sumie to fajnie. Szybciej wiadomo co i jak i człowiek tyle nie czeka. Mnie teraz ucieszył cykl 25 dniowy. Tyle co się dowiedziałam że z owu nici i już okres i clo... A jakbym miała czekać dwa tygodnie to bym zwariowała :/
Mi nie przyspieszyło. Wręcz przeciwnie. Owu wypadła coś około 16dc bo pęcherzyk bardzo wolno dojrzewał. Każdy jest inny i reaguje inaczej :D
 
Ja miałam co drugi cykl bezowulacyjny wiec z tego co mogłam wcześniej zaobserwować to owulacja była naturalna ok 19-22 dc a po CLO pierwsza była 16 dc a druga teraz 17dc. Mój lekarz twiedzi, ze te wcześniejsze owulacje są niby lepsze. Ze te moje późne np przy 22 dc miały mniejsza szanse na powodzenie.
Zobaczymy jak teraz przy zwiększonej dawce będzie
 
Ja miałam co drugi cykl bezowulacyjny wiec z tego co mogłam wcześniej zaobserwować to owulacja była naturalna ok 19-22 dc a po CLO pierwsza była 16 dc a druga teraz 17dc. Mój lekarz twiedzi, ze te wcześniejsze owulacje są niby lepsze. Ze te moje późne np przy 22 dc miały mniejsza szanse na powodzenie.
Zobaczymy jak teraz przy zwiększonej dawce będzie
Miałam tak samo. Od kwietnia tego roku co drugi cykl bez owulacji. A jak już miałam to między 19-21 dc. A teraz clo zaczynam od 3 dc.
 
Mi nie przyspieszyło. Wręcz przeciwnie. Owu wypadła coś około 16dc bo pęcherzyk bardzo wolno dojrzewał. Każdy jest inny i reaguje inaczej :D
Mi kalkulator w internecie pokazuje ze owulacja była 17 dc. To na podstawie wykresu temperatur. Zastrzyk miałam w 12 dc. Nie ma go już w organizmie bo wczoraj sprawdzałam to testem.
Mam naprawdę mieszane odczucia
 
reklama
Mi kalkulator w internecie pokazuje ze owulacja była 17 dc. To na podstawie wykresu temperatur. Zastrzyk miałam w 12 dc. Nie ma go już w organizmie bo wczoraj sprawdzałam to testem.
Mam naprawdę mieszane odczucia
Owulacje potwierdził mi lekarz na monitoringu. Kalendarzyki nigdy dobrze nie wyznaczą owulacji. Ile masz dni do @?
 
Do góry