reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ku pokrzepieniu opiszę swoją sytuację , dwójka dzieci , mąż ten sam, pierwsze ciąże w wieku 26 i 29 lat po 1 cyklu, a następnie po 4 cyklach starań ( wtedy to juz była dla mnie wieczność ) . Dwa lata temu podjęliśmy decyzje o kolejnym dziecku , po roku nieskutecznych starań zaczęłam robić badania, FSH wyhodziło na początku cyklu za wysokie 12 , a potem kontrolne 14. Miałam usg dwa dni po dodatnich testach owulacyjnych a w usg zero śladów po owulacji. Oczywiście badania męża, u mnie AMH - prawie jeden , ale juz ponizej :( od września zaczełam przyjmować Clostilbegyt od 2do 6dc 1 tabl - ładnie pecherzyki rosły, pękały. Pierwszy raz w życiu czułam ból jajnika, w którym była owulacja. W 3 cyklu już endometrium zaczęło się zmniejszać , moja gin zaleciła , żebym jeszcze jeden cykl brała clo , ale już bez monitoringu . Grudzień był miesiącem mega stresujacym dla nas , nawet nie pamietam czy były starania w odpowiednich dniach . OM 23.12 i juz totalnie odpuściliśmy, a natłoku spraw , które nas spotkały, cieszyliśmy się , że jest jak jest , a tymczasem 21.01 w blue monday zrobiłam test w 30 dc ( czekałam długo na @ bo wiedziałam , ze i tak przyjdzie ) a tam dwie kreski. Obecnie nasze szczęscie ma juz ponad 7 cm CRL i czekamy z utęsknieniem na wrzesień.
Eee po pierwsze gratulacje! Po drugie w ktorym dc robilas test? Ile dni maja Twoje cykle?
 
Eee po pierwsze gratulacje! Po drugie w ktorym dc robilas test? Ile dni maja Twoje cykle?

dziękuję :) moje cykle trwały po 23-24 dni ( czasem nawet 21 ) , co kilka był cykl 27-28 dni, który dawał nadzieję na dwie kreski
Całe życie między ciążami przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne .

chodzi o test owulacyjny ? czy ciązowy - ciązowy w 30dc
 
dziękuję :) moje cykle trwały po 23-24 dni , co kilka był cykl 27-28 dni
Całe życie między ciążami przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne .

chodzi o test owulacyjny ? czy ciązowy - ciązowy w 30dc
Czyli okolo 2 dni po terminie spodziewanej @? Gratulacje <3 jeszcze raz podobno najlepszym lekiem jest luz. Ale żeby człowiek tak potrafil na zawolanie ;-)
 
No właśnie luz- łatwo powiedzieć i zajęcie się innymi rzeczami. Ja mam 39 lat więc stwierdziłam , że widocznie juz " po wszystkim " , co z tego , że młodo się czuję ;)
 
Dziękuję bardzo kochana. Czy to takie różowe opakowanie z dzidziusiem? :) No i mam keszcze jedno pytanko w Pl też jest tak drogi? W Niemczech kosztuje ok 100 zł :)
Tak opakowanie z dzidziusiem, biala tubka. Ja placilam 60zl za 75ml. Nie ma w opakowaniu aplikatora zeby aplikowac w srodku. Ja kupilam w aptece paracetamol w syropie dla dzieci z takim aplikatorem i go uzywam do zelu. Sprawdza sie swietnie a paracetamol to koszt 12zl i mozna wykorzystac
 
956427
to taki aplikator akurat tu z ibum
 
reklama
Do góry