reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Hej, ja my z mężem też staramy się od początku roku. Jestem po wynikach i dziś dostałam od lekarza leki na zabicie prolaktyny- bromergon a od przyszłego cyklu mam przepisany clostilbegyt mam go brać od 3 do 7 dnia cyklu i w 12 dniu zgłosić się na monitoring.. Mam nadzieję że wszystko się uda. Jestem dobrej myśli! A dla wszystkich starających się życzę powodzenia!
 
Ja jutro zrobie bete wiec to mi potwierdzi juz na 100% ciazę a ginekolog w nast.tygodniu. Trzymam za Was kciuki, bo wiem ze CLO pomoze, tylko trzeba "dzialac" w te dni - jak to moja gin mowila ;)
 
Dokładnie. Czekamy na wieści ;) noo trzeba działać codziennie, maks co drugi dzień tak bynajmniej mówił mi lekarz. Ale widzę że kolejna ma monitoring.. Trochę mnie to martwi że mój mi nie kazał przychodzić. Ale trzeba być dobrej myśli że wie co robi :-) :) sunshine_1988 życzę Ci powodzenia. Oby nam to clo również pomogło zajść :)
 
Lusia125 no właśnie oby pomogło
Właśnie z tym staraniem to różnie mówią jedni że trzeba codziennie inni że co drugi dzień. Mój gin powiedział, że mamy działać co drugi dzień. Wczoraj niby pękł pęcherzyka bo dziś gin na usg widział ślady po pęcherzyku.
 
reklama
Mi ginekolog kazala codziennie.... ja mowie ze mysle ze co 2 dni to chyba wystarczy. Ona ze nie.... I na 7 dni przytulalismy sie 5 razy . Co do bety to wyniki mam jutro ale bylam na usg jamy brzusznej (nie w zwiazku z ciaza) i powiedziala ze tak mi nie potwierdzi ciazy ale cos w tej macicy widzi ;)
 
Do góry