reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
A u ciebie na jakim.etapie sytuacja
W sobotę wieczorem zastrzyk, wczoraj była owulacja bo czułam a dzisiaj ból typowo jak po owulcji. W piątek idę zobaczyć czy pękły wszystkie 4.
Ale nie nastawiam się. Tak szczerze to mam już wyrąbane... Potrzebuję odpoczynku od tego.. Marzę, żeby już zacząć brać anty, żeby o tym nie myśleć... Żeby głowa odpoczęła
 
W sobotę wieczorem zastrzyk, wczoraj była owulacja bo czułam a dzisiaj ból typowo jak po owulcji. W piątek idę zobaczyć czy pękły wszystkie 4.
Ale nie nastawiam się. Tak szczerze to mam już wyrąbane... Potrzebuję odpoczynku od tego.. Marzę, żeby już zacząć brać anty, żeby o tym nie myśleć... Żeby głowa odpoczęła
Oj biedna wiem jak to jest jak człowiek się czuje jakby do ściany doszedł ale.jest postęp u ciebie więc nie trać nadziei.

Z tyłu pęcherzyków któryś pęknie napewno. Progesteron tez sprawdź.
 
Oj biedna wiem jak to jest jak człowiek się czuje jakby do ściany doszedł ale.jest postęp u ciebie więc nie trać nadziei.

Z tyłu pęcherzyków któryś pęknie napewno. Progesteron tez sprawdź.
Myślę, że u mnie to problem immunoloiczny. 16.02 mam wizytę u immunologa i wtedy będę już miała zrobione zalecone badania więc może się czegoś dowiem
 
U mnie tak:
Aromek 2x1 od 3-7dc
Estrofem 1x1 od 5dc

9dc test OWU elektroniczny ClearBlue ujemny
10dc monitoring: jeden pęcherzyk pęknięty! 😳 drugi 18mm, trzeci 11mm

Gin powiedział ze mogę porobić jeszcze testy OWU i zobaczyć czy będzie pik (buźka uśmiechnięta) i może te drą pecherzyki pękną, albo wziąć Ovitrelle
Kiedy wziac Ovitrelle? (Od 16dc mam brać 2x100 Luteiny, także chyba 13dc wieczorem byłoby odpowiednio najpóźniej?
 
U mnie jedna OWU już była przed 10dc (gin widział pęknięty pęcherzyk), dziś w 12dc dodatni test owulacyjny - zostały jeszcze dwa pecherzyki do pęknięcia... stwierdził żeby nie brać Ovitrelle - powinny pęknąć same, pozostaje działać ;)
 
reklama
No i pięknie [emoji16]
A więc Kochajta się [emoji16][emoji16][emoji16][emoji3590]
U mnie jedna OWU już była przed 10dc (gin widział pęknięty pęcherzyk), dziś w 12dc dodatni test owulacyjny - zostały jeszcze dwa pecherzyki do pęknięcia... stwierdził żeby nie brać Ovitrelle - powinny pęknąć same, pozostaje działać ;)
 
Do góry