reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja też... Tym bardziej jak się dowiedziałam, że mam p-ciała p/pleminikowe... Może u ciebie in vitro też jest ostatnią deską ratunku
Nie wiem czy jest dla mnie jakaś w ogóle deska ratunku oprócz adopcji.

Biorę drugi miesiąc antyki i mój organizm w ogóle na nie nie reaguje. Przy pierwszych antykach miałam normalnie owulację. 🙈 A teraz po 8 tabletkach antyków dostałam ponownie okres.
 
reklama
Dziewczynki wracam do gry. W niedzielę kończę anty i od 4go zaczynam lamette na 5 dni, potem trzy zastrzyki i 12go listopada mam wizytę co z tego wyrosło. Będziemy próbować. Ale lekarz mnie przygotował, że on podejrzewa że mam ogniska endometriozy i jak się nie uda to raczej jestem skazana na in vitro. Ale na to mam jeszcze czas, spróbujemy stymulacji zastrzykami i inseminacji.
Bede brała menopur. .... Ehhhh
 
Dziewczynki wracam do gry. W niedzielę kończę anty i od 4go zaczynam lamette na 5 dni, potem trzy zastrzyki i 12go listopada mam wizytę co z tego wyrosło. Będziemy próbować. Ale lekarz mnie przygotował, że on podejrzewa że mam ogniska endometriozy i jak się nie uda to raczej jestem skazana na in vitro. Ale na to mam jeszcze czas, spróbujemy stymulacji zastrzykami i inseminacji.
Bede brała menopur. .... Ehhhh
trzymam kciuki 💪
 
Dziewczynki wracam do gry. W niedzielę kończę anty i od 4go zaczynam lamette na 5 dni, potem trzy zastrzyki i 12go listopada mam wizytę co z tego wyrosło. Będziemy próbować. Ale lekarz mnie przygotował, że on podejrzewa że mam ogniska endometriozy i jak się nie uda to raczej jestem skazana na in vitro. Ale na to mam jeszcze czas, spróbujemy stymulacji zastrzykami i inseminacji.
Bede brała menopur. .... Ehhhh
Poniekąd to dobra wiadomość
Trzymam kciuki, głowa do góry i do roboty [emoji7]
 
Dziewczynki wracam do gry. W niedzielę kończę anty i od 4go zaczynam lamette na 5 dni, potem trzy zastrzyki i 12go listopada mam wizytę co z tego wyrosło. Będziemy próbować. Ale lekarz mnie przygotował, że on podejrzewa że mam ogniska endometriozy i jak się nie uda to raczej jestem skazana na in vitro. Ale na to mam jeszcze czas, spróbujemy stymulacji zastrzykami i inseminacji.
Bede brała menopur. .... Ehhhh
Kochana u mnie to samo! Tzn wzięłam Femare przez 5 dni po tabletce a dziś byłam na pierwszym zastrzyku. Jeszcze dwa i w poniedziałek idę zobaczyć czy i co urosło. Poprzedni cykl mimo femary - był bezowulacyjny i konskie dawki gonadotropin nie pomogły. Oby teraz się do nas szczęście uśmiechnęło :)
 
Kochana u mnie to samo! Tzn wzięłam Femare przez 5 dni po tabletce a dziś byłam na pierwszym zastrzyku. Jeszcze dwa i w poniedziałek idę zobaczyć czy i co urosło. Poprzedni cykl mimo femary - był bezowulacyjny i konskie dawki gonadotropin nie pomogły. Oby teraz się do nas szczęście uśmiechnęło :)
Ja to w ogóle pierwszy raz biorę. A co masz za zastrzyki? Jaka dawka?
 
reklama
Ja to w ogóle pierwszy raz biorę. A co masz za zastrzyki? Jaka dawka?
Nie mieszkam w Polsce i mój lek nazywa się Ferring. Na polskim rynku odpowiednikiem jest Menopur. To są zastrzyki z hMG na wzrost pęcherzyków. Biorę po 150 jednostek a to jest maksymalna dawka :o Oby były efekty!! Ja się boje ze co z tego ze wychowuje piękne pecherzyki, skoro one mogą nie pęknąć :/ oczywiście dostanę zastrzyk z hCG ale mimo tego różnie u mnie bywa... ale jak pękną to mam 30% szans na bliźniaki ;) A jaka ty masz dawkę?
 
Do góry