reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Melduję się po wizycie. Niestety jestem juz po owulacji dziś 14 dzień cyklu ,dr twierdzi że była wczoraj . A nie było na weekendzie staram małżonek w pracy .A dziś to już po ptakach...
Podobno dzien po owu też jest szansa zajść także spróbujcie :)

Ja już też po wizycie. Pęcherzyk prawie 20mm na prawym jajniku, a na lewym niecałe 19mm :) podwójna szansa pierwszy raz.
 
reklama
Co ma być to będzie. Mój organizm mnie zaskoczył.
Dr zbila lekami prolaktyne i pewnie dla tego owu szybciej . Wcześniej był to nawet 19 dzień miesiąc temu 16dc A w tym 13 dc więc spora różnica. Wyszłam smutna ale cóż można zrobić. Zadbalam o to by małżonkowi chciało się przed pracą więc może akurat los będzie łaskawy. Kiedy masz mieć okres? Mi ginekolog kazala robić bete za 14 dni =)
 
Co ma być to będzie. Mój organizm mnie zaskoczył.
Dr zbila lekami prolaktyne i pewnie dla tego owu szybciej . Wcześniej był to nawet 19 dzień miesiąc temu 16dc A w tym 13 dc więc spora różnica. Wyszłam smutna ale cóż można zrobić. Zadbalam o to by małżonkowi chciało się przed pracą więc może akurat los będzie łaskawy. Kiedy masz mieć okres? Mi ginekolog kazala robić bete za 14 dni =)
@ coś około 13 listopada
 
Czyli idziemy podobnie ;) ja wcześniej miałam 30-38 dniowe cykle poprzedni był 29 A teraz wychodzi na to że będzie 26 dni mam testować 10 listopada A mąż ma 11 imieniny może będzie prezent =)
Ja ten cykl też będę mieć krótszy :) A ja mam urodziny 29 listopada :p ale bym miała prezent <3 Może sprawisz prezencik dla męża :)
 
reklama
Do góry