reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
To nieźle z tego co wy piszecie to jak ja zupełnie nic nie miałam w 9dc to możliwe że teraz coś tam rośnie skoro tak bardzo mnie boli jajnik? Bardzo jestem ciekawa. Zobaczę w środę na USG. Od wtorku też mi lekarka kazała robić testy owu na wszelki wypadek. I mierze temperaturę. Czy mogę kupić te testy domowe laboratorium w Rossmanie? Sprawdzają się wam? Aha. A mało tego mam tyle śluzu że szok. Najadłam się tego wiesiołka nim się dowiedziałam że jest kiepsko. Potem w sumie odstawiłam. Wszystko. Tak się załamałam że nawet Folik przestałam łykać :/ obraziłam się chyba na te moje jajniki i cały los. A teraz jak się okazuje że coś może jednak być to mój mąż jest chory. Nie ma co prawda gorączki, ale je te ibupromy, ferwexy, ACC i cała resztę. Czy po takim przeziębieniu i tonie leków możemy w tygodniu mimo wszystko działać jakby co? Czy przestać sobie robić nadzieję nawet jeśli się okaże że jest owu.
Spokojnie możecie . Ja bym nie marnowala , nie ważne czy jest czy nie jajo to sex napewno nie zaszkodzi :)
 
Cześć! Dzisiaj byłam rano na monitoringu 18 dc. Wczoraj był rano test pozytywny owu. Przez cały tydzień nie byłam na monitoringach wiec gin nie wie czy był i gdzie jakiś pęcherzyk. Niby coś w prawym widać ze jakby pękło ale ręki sobie nie daje uciąć... niewiadomo co i jak tak naprawdę. Muszę w 23 dc zrobić progesteron czy owulacja była czy test mnie oszukał... ehhh myślałam ze będzie coś pozytywnego
 
Ja planuje jutro podjechac na monitoring. Obecnie mam 11 dc, test owu wychodza roznie.
A od rana tak stasznie swedza mnie sutki, ze w pracy ciezko wysiedziec. Czy to tez moze byc jakis objaw po clo albo ewentualnie zblizajacej sie owulacji?
Cześć! Dzisiaj byłam rano na monitoringu 18 dc. Wczoraj był rano test pozytywny owu. Przez cały tydzień nie byłam na monitoringach wiec gin nie wie czy był i gdzie jakiś pęcherzyk. Niby coś w prawym widać ze jakby pękło ale ręki sobie nie daje uciąć... niewiadomo co i jak tak naprawdę. Muszę w 23 dc zrobić progesteron czy owulacja była czy test mnie oszukał... ehhh myślałam ze będzie coś pozytywnego
 
Cześć! Dzisiaj byłam rano na monitoringu 18 dc. Wczoraj był rano test pozytywny owu. Przez cały tydzień nie byłam na monitoringach wiec gin nie wie czy był i gdzie jakiś pęcherzyk. Niby coś w prawym widać ze jakby pękło ale ręki sobie nie daje uciąć... niewiadomo co i jak tak naprawdę. Muszę w 23 dc zrobić progesteron czy owulacja była czy test mnie oszukał... ehhh myślałam ze będzie coś pozytywnego
To i tak dobra wiadomość :) Pewnie pękł i jest ok :)

Ja dziś monit o 12;30
 
reklama
Melduję się po wizycie. Niestety jestem juz po owulacji dziś 14 dzień cyklu ,dr twierdzi że była wczoraj . A nie było na weekendzie staram małżonek w pracy .A dziś to już po ptakach...
 
Do góry