reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Oby tak.
Ja robiłam testy, były pozytywne, a owulacji nie było na monitoringu dlatego nie ma co do końca wierzyć tym testom. Hormon LH może rosnąć, ale jak pęcherzyków nie ma to i tak nie ma co pęknąć
Niby tak ale tak naprawdę miałam tak co miesiąc. Zgadzały się z tym co było na obrazie. Mam nadzieje ze będzie ok i potwierdzi mi się owulacja i coś będzie z tego w tym nieszczęsnym 4 cyklu...
 
Dziewczyny. Wiem że się nakręciłam i pewnie owu nie będzie tak jak mówila lekarka ale mam jednak cień nadzieji skoro mnie tak boli ten jajnik. Ale z drugiej strony teraz myślę że może lepiej żeby nie było owu skoro mąż jest chory. Nie wiem jaki to ma wpływ zapytam lekarki, ale z tego co widzę wszyscy lekarze na necie zakazują starań i każą odkładać na miesiąc a niekiedy na 3 miesiące starania po przeziębieniu. Trochę to dla mnie dziwne.... Jeżeli mąż się dźwignie do owulacji to serio nie powinniśmy w ogóle? Nie ma gorączki więc raczej plemnikom nic nie powinno być. Dziwne to wszystko....
 
Dziewczyny. Wiem że się nakręciłam i pewnie owu nie będzie tak jak mówila lekarka ale mam jednak cień nadzieji skoro mnie tak boli ten jajnik. Ale z drugiej strony teraz myślę że może lepiej żeby nie było owu skoro mąż jest chory. Nie wiem jaki to ma wpływ zapytam lekarki, ale z tego co widzę wszyscy lekarze na necie zakazują starań i każą odkładać na miesiąc a niekiedy na 3 miesiące starania po przeziębieniu. Trochę to dla mnie dziwne.... Jeżeli mąż się dźwignie do owulacji to serio nie powinniśmy w ogóle? Nie ma gorączki więc raczej plemnikom nic nie powinno być. Dziwne to wszystko....
Niee no co ty! Mąż ma antybiotyk? Po antybiotyku nasienie może być słabsze 2tyg, ale przeziębieniem nic się nie przejmuj. Jeżeli mąż ma siłę to możecie działać
 
Niee no co ty! Mąż ma antybiotyk? Po antybiotyku nasienie może być słabsze 2tyg, ale przeziębieniem nic się nie przejmuj. Jeżeli mąż ma siłę to możecie działać
Nie ma antybiotyku. Wczoraj go złapało. Bierze Ibuprom sprint bo go stawia na nogi, ACC, jakiś syrop na kaszel i do ssania różne na gardło. Nawet nie ma gorączki.
 
reklama
Do góry