reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Witam w piękna słoneczna sobotę. Tak więc zatestowalam dziś rano z porannego moczu i wyszła blada różowa kreska już nie cień cienia :) w poniedziałek chyba wreszcie pójdę na to betę bo lekarza mam dopiero w piątek. Mąż też ją widzi więc raczej to nie nasze urojenia. Tylko martwię się tym ze powinna być już na tym etapie ciemniejsze ale czytałam ze niektórym bardzo późno wychodzą ciemne kreski. Jeszcze nie wpadam w euforię! Trzymajcie kciuki!
Trzymam kciuki. Zrób betę i będzie już pewność u mnie też była słaba kreska i jednak się udało.
 
reklama
Myślę że warto wyluzowac miałam podobnie :) uważam że w większości z nas siedzi to w głowie nie w problemach zdrowotnych.
Cześć! Ja po 3 cyklu z clo... myślałam ze wyjdzie wszystko ok ale i nie wyszło. Robiłam dzisiaj bete, nie jestem w ciąży a miałam super pęcherzyk, potwierdzona owulacje. Wszystko to co trzeba było zostało zrobione. Mąż tez ma dobre wyniki. Wiec nie wiem czy to siedzi mi w głowie czy co...
 
A co u ciebie kochana? Który to tydzień?
Na usg 8 października było 7w1d to to teraz już przyszłym tygodniu 8 zacznie.
Powiem ci okropnie się czuje raz że mnie mdli przez większość czasu. Wymioty doszły. Większość rzeczy mi śmierdzi. Naprawdę mam takie dni że w ogóle z łóżka bym nie wstała. A teraz jeszcze mam badania do wykonania jest ich kilka dwa są na czczo więc jednego dnia się poświęcę i wszystko zrobie bo podróż autobusem mnie męczy tak samo. Tyle dobrego że już od 19.10 będę miala samochód bo mąż przyjeżdża i zostawia mi go.
 
Na usg 8 października było 7w1d to to teraz już przyszłym tygodniu 8 zacznie.
Powiem ci okropnie się czuje raz że mnie mdli przez większość czasu. Wymioty doszły. Większość rzeczy mi śmierdzi. Naprawdę mam takie dni że w ogóle z łóżka bym nie wstała. A teraz jeszcze mam badania do wykonania jest ich kilka dwa są na czczo więc jednego dnia się poświęcę i wszystko zrobie bo podróż autobusem mnie męczy tak samo. Tyle dobrego że już od 19.10 będę miala samochód bo mąż przyjeżdża i zostawia mi go.
Zawsze mnie to ciekawi [emoji4] kiedy pojawiły się u Ciebie pierwsze objawy? Czy coś odczuwałaś przed terminem @ że jesteś w ciąży?
 
Oj to dużo zdrówka życzę. Ale zobaczysz mdłości w końcu mina i będzie tylko lepiej[emoji106] buziaki dla was i dużo zdrówka [emoji8][emoji8]
Na usg 8 października było 7w1d to to teraz już przyszłym tygodniu 8 zacznie.
Powiem ci okropnie się czuje raz że mnie mdli przez większość czasu. Wymioty doszły. Większość rzeczy mi śmierdzi. Naprawdę mam takie dni że w ogóle z łóżka bym nie wstała. A teraz jeszcze mam badania do wykonania jest ich kilka dwa są na czczo więc jednego dnia się poświęcę i wszystko zrobie bo podróż autobusem mnie męczy tak samo. Tyle dobrego że już od 19.10 będę miala samochód bo mąż przyjeżdża i zostawia mi go.
 
Są naprawdę przeróżne objawy... Mi piersi urosły strasznie i wylewaly się ze stanikow... Noo a później tak od 7tc to sen... Ciągle bym spała... A tak nic po za tym lekkie mdłości tylko. A że miałam zapas testów to zrobiłam ale bez nadziei 2 dni przed @[emoji106][emoji106] dziewczyny pamiętajcie dużo luzu i za dużo nie myślcie. Trzymam za wszystkie kciuki 2020 jest wasz [emoji8][emoji8]
Zawsze mnie to ciekawi [emoji4] kiedy pojawiły się u Ciebie pierwsze objawy? Czy coś odczuwałaś przed terminem @ że jesteś w ciąży?
 
reklama
Do góry