reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Witam w piękna słoneczna sobotę. Tak więc zatestowalam dziś rano z porannego moczu i wyszła blada różowa kreska już nie cień cienia :) w poniedziałek chyba wreszcie pójdę na to betę bo lekarza mam dopiero w piątek. Mąż też ją widzi więc raczej to nie nasze urojenia. Tylko martwię się tym ze powinna być już na tym etapie ciemniejsze ale czytałam ze niektórym bardzo późno wychodzą ciemne kreski. Jeszcze nie wpadam w euforię! Trzymajcie kciuki!
Jak ci wyszła nawet blada kreska to Ci się udało :) gratuluje !!!
A byłaś tylko na samym clo?
 
reklama
Jak ci wyszła nawet blada kreska to Ci się udało :) gratuluje !!!
A byłaś tylko na samym clo?
Tak samo CLO i wyjazd nad morze z mężem ❤️ a tak na poważnie to teraz brałam 2 tabletki jedna rano a druga wieczorem i co 2 dni przytulanki CLO od 2 do 5 dnia @ Zaczęliśmy już wcześniej bo mam długie cykle i nie wiedziałam dokładnie kiedy mam owulacje. Jakos się jeszcze nie umiem cieszyć bardo się boję!
 
Tak samo CLO i wyjazd nad morze z mężem [emoji3590] a tak na poważnie to teraz brałam 2 tabletki jedna rano a druga wieczorem i co 2 dni przytulanki CLO od 2 do 5 dnia @ Zaczęliśmy już wcześniej bo mam długie cykle i nie wiedziałam dokładnie kiedy mam owulacje. Jakos się jeszcze nie umiem cieszyć bardo się boję!
Pokaż test[emoji4]
 
Tak samo CLO i wyjazd nad morze z mężem ❤ a tak na poważnie to teraz brałam 2 tabletki jedna rano a druga wieczorem i co 2 dni przytulanki CLO od 2 do 5 dnia @ Zaczęliśmy już wcześniej bo mam długie cykle i nie wiedziałam dokładnie kiedy mam owulacje. Jakos się jeszcze nie umiem cieszyć bardo się boję!
Spokojnie :) będzie dobrze !!! Gratuluje
 
U mnie też jest nie kolorowo, wczoraj wieczorem przyszly wyniki, prolaktyna jeszcze większą niż tydzień temu, progesteron za mały A testosteron za duży.
Ginekolog powiedziała że wszystkie ziola,witaminy i probiotyki cały cykl brać olej z wiesiolka tylko do owulacji.
Powiedziała że oba ziola ładnie wyreguluj cykle ale potrzeba czasu . Zobaczymy co doda poniedziałek.
 
U mnie też jest nie kolorowo, wczoraj wieczorem przyszly wyniki, prolaktyna jeszcze większą niż tydzień temu, progesteron za mały A testosteron za duży.
Ginekolog powiedziała że wszystkie ziola,witaminy i probiotyki cały cykl brać olej z wiesiolka tylko do owulacji.
Powiedziała że oba ziola ładnie wyreguluj cykle ale potrzeba czasu . Zobaczymy co doda poniedziałek.
O kurcze dobrze w sumie ze wiesz co i jak... teraz musisz wyrównać poziomy i będzie dobrze zobaczysz! Ja nawet nie wiem jakie mam poziomy czego bo nigdy badań nie robiłam. Głowa do góry! Dla dzidzi wszystko!
 
Co o tym myślicie? Czy temperatura nie za mała ciągle skacze. Ale badam ja codziennie prawie o tej samej porze.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191012-121225.jpg
    Screenshot_20191012-121225.jpg
    233,6 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry