reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Cześć dziewczyny! Właśnie dołączyłam do „klubu” starań z Clostilbegyt :)
Dostałam Clostilbegyt (50mg), Metformax 500, Encorton (5mg).
Zastanawia mnie dawkowanie Clostilbegyt... Mam zalecone brać 2 x 1 tabletkę od 4 do 9 dnia cyklu. Wychodzi to 6 dni, a czytam, że nie należy stosować dłużej niż 5 dni, co Wy na to?
USG mam zrobić 10 a 13 dzień cyklu.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Właśnie dołączyłam do „klubu” starań z Clostilbegyt :)
Dostałam Clostilbegyt (50mg), Metformax 500, Encorton (5mg).
Zastanawia mnie dawkowanie Clostilbegyt... Mam zalecone brać 2 x 1 tabletkę od 4 do 9 dnia cyklu. Wychodzi to 6 dni, a czytam, że nie należy stosować dłużej niż 5 dni, co Wy na to?
USG mam zrobić 10 a 13 dzień cyklu.
Cześć :)
Hmmmm nie wiem. Ja brałam od 5 do 9, ale często dziewczyny mają brać nawet szybciej więc chyba nie powinnaś się stresować skoro lekarz tak zalecił :) Powodzenia
 
Cześć dziewczyny! Właśnie dołączyłam do „klubu” starań z Clostilbegyt :)
Dostałam Clostilbegyt (50mg), Metformax 500, Encorton (5mg).
Zastanawia mnie dawkowanie Clostilbegyt... Mam zalecone brać 2 x 1 tabletkę od 4 do 9 dnia cyklu. Wychodzi to 6 dni, a czytam, że nie należy stosować dłużej niż 5 dni, co Wy na to?
USG mam zrobić 10 a 13 dzień cyklu.
Myślę, że najlepiej słuchać lekarza. Najwyżej po 1 cyklu cos zmodyfikuje. Czy masz zdiagnozowane PCOS?
 
Myślę, że najlepiej słuchać lekarza. Najwyżej po 1 cyklu cos zmodyfikuje. Czy masz zdiagnozowane PCOS?

Nie mam zdiagnozowanego PCOS. Mój pęcherzyk osiąga ok 10 mm, co się wiąże z tym, że nie pęka, a cykle są bezowulacyjne ‍♀️
Tak właśnie zrobię - zaufam lekarzowi, wierząc, że faktycznie miał na myśli 6 dni, a nie, że się pomylił [emoji846]
Właśnie oczekuję na @ i startuję [emoji110]
 
Nie mam zdiagnozowanego PCOS. Mój pęcherzyk osiąga ok 10 mm, co się wiąże z tym, że nie pęka, a cykle są bezowulacyjne ‍[emoji3601]
Tak właśnie zrobię - zaufam lekarzowi, wierząc, że faktycznie miał na myśli 6 dni, a nie, że się pomylił [emoji846]
Właśnie oczekuję na @ i startuję [emoji110]
Jeśli się bardzo martwisz to możesz zadzwonić w poniedziałek do swojego lekarza i się upewnić czy faktycznie masz brać clo 2x1 przez 6 dni
 
Jeśli się bardzo martwisz to możesz zadzwonić w poniedziałek do swojego lekarza i się upewnić czy faktycznie masz brać clo 2x1 przez 6 dni

Właśnie jak dostanę @ to zadzwonię umówić się na USG i przy okazji zapytam dla pewności [emoji6] Teoretycznie powinnam dostać jutro :) Widziałam, że dziewczyny mają zlecone brać przez 5 dni i dlatego zapaliła mi się lampka w głowie, ale mam nadzieję, że niepotrzebnie :)
 
Właśnie jak dostanę @ to zadzwonię umówić się na USG i przy okazji zapytam dla pewności [emoji6] Teoretycznie powinnam dostać jutro :) Widziałam, że dziewczyny mają zlecone brać przez 5 dni i dlatego zapaliła mi się lampka w głowie, ale mam nadzieję, że niepotrzebnie :)
Moim zdaniem lekarz wie co robi ale może faktycznie nastąpiła pomyłka. Lepiej zapytać.
 
Właśnie jak dostanę @ to zadzwonię umówić się na USG i przy okazji zapytam dla pewności [emoji6] Teoretycznie powinnam dostać jutro :) Widziałam, że dziewczyny mają zlecone brać przez 5 dni i dlatego zapaliła mi się lampka w głowie, ale mam nadzieję, że niepotrzebnie :)
Ja pierwszy cykl mialam brac przez 5 dni od drugiego dnia, a od jutra czyli drugi cykl z clo zaczynam tez od drugiego dnia przez 7 dni tym razem
 
reklama
Do góry