reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

te znaczki i siatka po owu mi sie pokazały.
z tego co pamiętam to 3 razy pod rząd musi temp w góre pójść
Rozumiem. No zobaczymy jaka będzie dalsza temperatura. Pewnie cykl będzie 40 dniowy także jeszcze 20 dni mierzenia temp i zobaczymy czy test owu coś pokaże. Póki co owu wszystkie negatywne. A robię testy od 13dc
 
reklama
U mnie przyszła @. Równo 14 dni po owulacji :( Nie zdążyłam nawet testu zrobić. Zaczynam drugi cykl z CLO i monitoringiem. Tym razem już nie zamierzam sobie robic zbyt dużych nadziei.
 
U mnie przyszła @. Równo 14 dni po owulacji :( Nie zdążyłam nawet testu zrobić. Zaczynam drugi cykl z CLO i monitoringiem. Tym razem już nie zamierzam sobie robic zbyt dużych nadziei.

ja tak naprawde nie wiem kiedy owu była, tylko obstawiam z obserwacji xD
jeśli @ nie przyjdzie do poniedziałku to zrobie test.
 
Rozumiem. No zobaczymy jaka będzie dalsza temperatura. Pewnie cykl będzie 40 dniowy także jeszcze 20 dni mierzenia temp i zobaczymy czy test owu coś pokaże. Póki co owu wszystkie negatywne. A robię testy od 13dc
Opisane mniej więcej
IMG_20190626_102659.jpeg
IMG_20190626_102708.jpeg
 
reklama
każdy ma inny organizm, może Ty akurat tak masz.
nie znam sie aż tak ;)
No to fakt każdy ma inny organizm. No nic pozostało mi mierzyć temperaturę do @ i zobaczyć jak będzie wyglądał cały wykres. Możliwe że owu będzie u mnie późno około 26-28dc przy cyklach 40 dniowych. Więc jeszcze trochę czasu zostało do owu.
 
Do góry