reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Witam Was Dziewczynki;-)

Zaczynam 3 cykl starań. Wiem, że to nie długo, ale stresuję się moja chorobą, a mianowicie od 15 lat choruje na tarczycę. Nie mam (ani nigdy nie miałam niedoczynności ani nadczynności). Mam wole guzowate (nieliczne guzki). Moje TSH zawsze było w normie, obecne robione w lipcu 2010 wynosiło 2,92. Codziennie przyjmuję Euthurox 50/75.

Boję się, że moja choroba może mi utrudniać zajście w ciążę. Jak było z Wami kobitki? Miałyście problemy z zajściem w ciążę z ta chorobą? Wiem, że niedoczynność może utrudniać poczęcie, ale niestety nic nie wiem jak jest z tymi guzkami.


madziu, nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze, dużo zdrówka dla Twojego syneczka ;-)

Monia mi lekarz powiedzial ze tsh powinno byc ponizej 2 zeby nie utrudnialo zajscia w ciaze...
 
reklama
u mnie to samo :(:(:(:( z samego rana :):):):)(
ach Kinga ostatnio mamy takie same cykle ale bym chciała abyśmy spotkały sie razem na ciężaróweczkach niż ze smutnymi minami na tym wątku:(
Kochana... też bym chciała bardzo wiesz, ale jakoś czuję że tym razem o drugie dziecko przyjdzie nam dużo dłużej się starać.. :(
smutne to ale cóż
Nowy cykl nowa nadzieja.. w końcu się chyba uda Lucynko :* tulę.
 
Josi, wiem właśnie, że lepiej "zbić" TSH do poziomu 1,2-1,8 (mnie też to lekarz powiedział). I właśnie zwiększył mi dawkę leku. Ale powiedział, że najwazniejsze, że moje TSH mieści się w normie :-) I że w sumie w niczym to nie przeszkadza. Także możemy starać się dalej :-)
A ile wynosi Twoje TSH? Na jakie schorzenie tarczycy się leczysz?
 
Josi, wiem właśnie, że lepiej "zbić" TSH do poziomu 1,2-1,8 (mnie też to lekarz powiedział). I właśnie zwiększył mi dawkę leku. Ale powiedział, że najwazniejsze, że moje TSH mieści się w normie :-) I że w sumie w niczym to nie przeszkadza. Także możemy starać się dalej :-)
A ile wynosi Twoje TSH? Na jakie schorzenie tarczycy się leczysz?
Monia, ja nigdy nie wiedzialam ze z moja tarczyca jest cos nie tak, Zaczelismy starania i wyszlo ze moje tsh jest na poziomie 2.21 i lekarz powiedzial mi wtedy ze to troszke za wysoko jesli staramy sie o dzidziusia...no i w sumie sama nie wiem czy cos jest nie tak z moja tarczyca, czy powinnam to dalej badac, bo w sumie jest w normie, ale jesli chodzi o starania to za wysoko..
 
Monia, ja nigdy nie wiedzialam ze z moja tarczyca jest cos nie tak, Zaczelismy starania i wyszlo ze moje tsh jest na poziomie 2.21 i lekarz powiedzial mi wtedy ze to troszke za wysoko jesli staramy sie o dzidziusia...no i w sumie sama nie wiem czy cos jest nie tak z moja tarczyca, czy powinnam to dalej badac, bo w sumie jest w normie, ale jesli chodzi o starania to za wysoko..
kochana czasem co lekarz to inna teoria i bądź tu mądry:eek:
 
reklama
Do góry