reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

..no i moj syn już w przedszkolu siedzi od 10. Na 14 mykam po niego :) jak zje obiad.
cieszył się że idzie.. oby tak dalej.. :>
myślę że to kwestia przyzwyczajenia się, musimy wszyscy się przestawić teraz troszkę. A młody od września bedzie musiał wstawać rano bo na 7 do przedszkola bedzie zawożony.

ide się czymś zająć..
pozdrawiam!

Myślę, że małemu spodoba sie w przedszkolu i szybciutko się do niego przyzwyczai:))

Patrzę na Twój suwaczek i widzę, że starania odłożone na pół roku, dlaczego???
 
reklama
Cześć dziewczynki,
tak sobie Was troszkę poczytałam i doskonale pamiętam moje starania o pierwsze dziecko. Doskonale rozumiem wasze wszelkie wątpliwości, szczególnie dotyczące pierwszej ciąży. Ja też dosyć długo się strałam o mojego synka, trwało to kilka miesięcy. Nie zliczę kasy wydanej na wszelkiego rodzaju testy itp. Ale wkońcu sie udało i całą ciążę miałam wzorcową i dzieciątko urodziło mi się zdrowiutkie. I chyba jestem potwierdzeniem tego, że psychika ma bardzo duże znaczenie w tych sprawach. Zaszłam w ciążę w miesiącu w którym sobie juz odpuściłam starania, testy owulacyjne i liczenie dni. I chyba najważniejszy w tym wszystkim jest ogólny luz. Dotyczy to też naszych mężczyzn :tak:
Tak więc nie traćcie nadzieji Kochane i trzymam za Was kciuki. Za siebie też :happy2: Bo to pierwszy miesiąc moich starań o drugie dzieciątko. I tak sobie myślę, że jeżeli gdzieś tam wysoko w gwiazdach jest zapisane jego istnienie to napewno pojawi się na tym świecie...:happy2::happy2:
 
madzia84 a możesz zdradzić co to za operacja i dlaczego??? nie doczytam bo sporo pewnie bym musiała stron przejrzeć...jak nie chcesz to nie pisz,nie nalegam...
nikita tak zgadza się najwazniejsza jest psychika ale jesli są problemy z owulacją itp.. to tylko leki moga pomóc i tak było i jest u mnie...
to witaj w klubie ja tez się staram o drugie dzieciątko i narazie to 3 cykl sie zaczął a ty od kiedy sie starasz??
ja mimo tego że jedno dziecko mam nadal mam wątpliwości co do poczęcia,nie ma tak łatwo w moim przypadku.
 
Hej :) Witam się po długiej przerwie i ściskam moje kochane BBabeczki, które były ze mną przez cały czas ciąży i po porodzie. Nie jestem obecnie staraczką, ale spędziłam tu sporo czasu i chętnie powrócę :))))) Będę musiała trochę nadrobić i pewnie poznać spoooooro nowych osób, ale nic to :) dam radę. Buziam wszystkie Dziewczynki bardzo mocno :***
 
Hej :) Witam się po długiej przerwie i ściskam moje kochane BBabeczki, które były ze mną przez cały czas ciąży i po porodzie. Nie jestem obecnie staraczką, ale spędziłam tu sporo czasu i chętnie powrócę :))))) Będę musiała trochę nadrobić i pewnie poznać spoooooro nowych osób, ale nic to :) dam radę. Buziam wszystkie Dziewczynki bardzo mocno :***
witaj,ja tez się tu na wątku udzielałam przed ciażą ,jak się starałam ale później jakoś przestałam bo sporo pisałyście a ja nie nadrabiałam,więc jestem tu jako nowa,i tez staram się poznawać dziewczyny...ale ciężko jest bo jest tyle wątków dla starających się że nie wiadomo gdzie się udzielać.ehhhh
 
madzia84 a możesz zdradzić co to za operacja i dlaczego??? nie doczytam bo sporo pewnie bym musiała stron przejrzeć...jak nie chcesz to nie pisz,nie nalegam...

Witam.
Bartus jest wczesniaczkiem z 35 tyg,miał rózne problemy ze zdrowiem bezdechy,reanimacja,był zaintubowany.Urodził sie z wada serca (mnogie ubytki VSD,ASD II/FOA),12 marca miał operacje jak miał niecały miesiac załozyli mu banding na tetnicy płucnej,na aorcie miał kila dziurek i szmery.Po załozeniu bandingu szmery zostały bardzo głosnie i jedna dziurka o wymiarze 4mm.Teraz bedzie miał załozoną metalowa zastawke tak mi mówili i prawdopodobnie banding zostanie sciągniety,beda go tym razem otwierac przez klatke piersiowa.Juz niedługo ta operacja jestem dobrej mysli ale boje sie.Bartus to radosny chłopacek ładnie przybiera i duzo potrafi i takie cos go spotkało.Wiecej o tej operacji dowiem sie jak bede z M na miejscu w Gdansku.
 
reklama
Hej :) Witam się po długiej przerwie i ściskam moje kochane BBabeczki, które były ze mną przez cały czas ciąży i po porodzie. Nie jestem obecnie staraczką, ale spędziłam tu sporo czasu i chętnie powrócę :))))) Będę musiała trochę nadrobić i pewnie poznać spoooooro nowych osób, ale nic to :) dam radę. Buziam wszystkie Dziewczynki bardzo mocno :***

Witaj Kochana:)

wikulaa przykro mi ale walcz napewno niedługo ujzysz te dwie piekne kreseczki,trzymam kciuki:)
 
Do góry