reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dziękuje Lucynko. no ja też mam nadzieje że chociaż tu czasami sobie popiszemy.
No przygotowania już zakończone, wszystko kupione co trzeba.
Filip już w pn idzie do przedszkola. początkowo na 3-4h puki co sie cieszy i nie protestuje. Mam nadzieje że nie bedzie problemu (on jest taki ze mną zżyty) no i ja z nim.. :)
A jak u ciebie?? twój synek to już szkolniak!
no mój smyk idzie teraz do pierwszej klasy i ja to bardziej przeżywam niż on
też już prawie wszystko kupione został tylko strój na w-f a tak to już jest że to my ( czyli mamy) bardziej przeżywamy niż nasze małe szkraby
 
reklama
fakt My mamy chyba bardziej przeżywamy niż nasze dzieci.. tak już jest :)
Bedzie dobrze na pewno! ja sie ciesze bardzo że mój mały pójdzie.. już coraz bardziej samodzielny jest taka kolej rzeczy... jak to zleciało.. już nie moje maleństwo malutkie a przedszkolak!
Pozdrawiam ciepło:*
 
ten jest po angielsku darmowy i wyznacza owulacje Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting jak będziesz chciała instrukcje to pisz na priva
ja lubie 28dni tylko trzeba płacić za korzystanie....ja mierze tempkę,badam szyjkę i obserwuje śluz i to mi wystarczy na określenie owulacji i zawsze sprawdza mi sie moja stwierdzenie z oznaczeniem przez ff.
a może założymy wątek pt. "wykresy tempkowe"
O swietnie, dzieki za link do ff, znalam to juz wczesniej. Szkoda, ze nie po polsku :( no i jest drogi jesli chcesz miec troche wiecej niz tylko wyznaczenie owulki...ja tez mierze tempke, badam szyjke i sluz. Tylko ze sluzem mam problemy, bo chyba wogole nie mam plodnego.
Fajny pomysl z tym watkiem " wykresy tempkowe"!! Duzo sie mozna dowiedziec przez mierzenie temperatury, nigdy wczesniej o tym tak nie myslalam...
 
O swietnie, dzieki za link do ff, znalam to juz wczesniej. Szkoda, ze nie po polsku :( no i jest drogi jesli chcesz miec troche wiecej niz tylko wyznaczenie owulki...ja tez mierze tempke, badam szyjke i sluz. Tylko ze sluzem mam problemy, bo chyba wogole nie mam plodnego.
Fajny pomysl z tym watkiem " wykresy tempkowe"!! Duzo sie mozna dowiedziec przez mierzenie temperatury, nigdy wczesniej o tym tak nie myslalam...
Gdzies (nie wiem czy czasem nie w "niezbedniku staraczki") jest opisany ten program po polsku.
 
Hejka.My wczoraj bylismy na piku piku Bartus pod wieczór miał gorączke i dzisiaj rano teraz jest lepiej,ale na dwórek nie wychodzimy.Nie pamietam czy Wam pisałam ale operacja bedzie 20 wrzesnia teraz beda sie dostawac przez klatke piersiową.Jak sie powtarzam to przepraszam.Czas leci a mój babel jest coraz bardziej słodszy zadziwia mnie.

Bartus przesyła buziaczki ciociom :-)
 

Załączniki

  • DSC01224.jpg
    DSC01224.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 30
Hejka.My wczoraj bylismy na piku piku Bartus pod wieczór miał gorączke i dzisiaj rano teraz jest lepiej,ale na dwórek nie wychodzimy.Nie pamietam czy Wam pisałam ale operacja bedzie 20 wrzesnia teraz beda sie dostawac przez klatke piersiową.Jak sie powtarzam to przepraszam.Czas leci a mój babel jest coraz bardziej słodszy zadziwia mnie.

Bartus przesyła buziaczki ciociom :-)

To będziemy trzymać kciuki za pozytywny przebieg operacji!!!!
 
reklama
..no i moj syn już w przedszkolu siedzi od 10. Na 14 mykam po niego :) jak zje obiad.
cieszył się że idzie.. oby tak dalej.. :>
myślę że to kwestia przyzwyczajenia się, musimy wszyscy się przestawić teraz troszkę. A młody od września bedzie musiał wstawać rano bo na 7 do przedszkola bedzie zawożony.

ide się czymś zająć..
pozdrawiam!
 
Do góry