reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Wow dziekuje Ci za Lona za Twojego posta i Twoja historie z PCO i z blizniaczkami!! Na tym forum jestem nowa, my tez sie staramy i tez mam stwierdzone PCO, tez mialam chwile zalamania, ale dobrze jest przeczytac ze w koncu sie udaje.. biore Metformin na skrocenie cyklu (mam ok 45 dni) i femare na owu. jak na razie bez powodzenia :( czy ktos bral taka kombinacje??? Jestem w szoku ile przez te starania dowiedzialam sie o swoim ciele rzeczy ktorych wczesniej nie wiedzial ze istnieja...duzo sie dowiedzialam przez samo mierzenie temperatury! Dziala to wszystko niesamowicie...ze wczesniej tego nie odkrylam..Czy ktoras z Was jest w podobnej sytuacji?? Stara sie, ma pco, bierze femarke i mierzy tempki?? No i czyta zbyt duzo.... ;)
 
witajcie :) po długiej przerwie,nie dam rady Was nadrobić,pewnie mnie już nikt nie pamięta....udzielałam się na tym wątku przed zajściem w ciąże,no i teraz na nowo jestem staraczką,planujemy już rodzeństwo dla EMilki.
wiem tylko to że karola.de jest w ciąży bo jesteśmy w kontakcie na 28dni.pl
a ona się tu również udzielała bądź udziela,
moze wy sie orientujecie czy gdzieś tu na forum jest wątek z wykresami tempek itp...
 
witajcie :) po długiej przerwie,nie dam rady Was nadrobić,pewnie mnie już nikt nie pamięta....udzielałam się na tym wątku przed zajściem w ciąże,no i teraz na nowo jestem staraczką,planujemy już rodzeństwo dla EMilki.
wiem tylko to że karola.de jest w ciąży bo jesteśmy w kontakcie na 28dni.pl
a ona się tu również udzielała bądź udziela,
moze wy sie orientujecie czy gdzieś tu na forum jest wątek z wykresami tempek itp...
Witaj Sawi! Ja wlasnie tez szukam watku o temperaturkach. Daj mi prosze znac jak znajdziesz! Czy korzysztasz z 28 dni? Bo mnie jakos nie podpadl ten serwis...nie podoba mi sie ze on nie wyznacza owulacji, tylko samemu trzeba to robic. Trzymam kciuki za Twoje starania :)
 
Czesc dziewczyny:-)Ale tu cicho,mało postów,a pamietam jak pisałysmy tutaj bezprzerwy.Ach te czasy.U nas jest ok Bartus rosnie jak na drozdzach we wtorek był wazony i ma 7045kg,a i nastepna operacja bedzie ok 20 wrzesnia.Takze kochane trzymajci kciuki za mojego słodziaka.W piątek mamy szczepienie.A tak to wszystko po staremu he he.Za chwilke wkleje Wam zdjecie Bartusia;-)
 
To mój półroczniak w niedziele skonczył 6 miesiecy :-)
 

Załączniki

  • DSC01202.jpg
    DSC01202.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC01192.jpg
    DSC01192.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC01196.jpg
    DSC01196.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC01151.jpg
    DSC01151.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 24
Witaj Sawi! Ja wlasnie tez szukam watku o temperaturkach. Daj mi prosze znac jak znajdziesz! Czy korzysztasz z 28 dni? Bo mnie jakos nie podpadl ten serwis...nie podoba mi sie ze on nie wyznacza owulacji, tylko samemu trzeba to robic. Trzymam kciuki za Twoje starania :)
ten jest po angielsku darmowy i wyznacza owulacje Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting jak będziesz chciała instrukcje to pisz na priva
ja lubie 28dni tylko trzeba płacić za korzystanie....ja mierze tempkę,badam szyjkę i obserwuje śluz i to mi wystarczy na określenie owulacji i zawsze sprawdza mi sie moja stwierdzenie z oznaczeniem przez ff.
a może założymy wątek pt. "wykresy tempkowe"
 
Madzia wszystkiego dobrego i dużo miłości wam życzę z okazji waszej 3 rocznicy! :) no i buziak dla syneczka śliczny jest:) czas leci.. pół roczku za nim.

pozdrawiam!
 
sawi pamiętam Ciebie
Madzia już taki ten mały słodziak duży och jak to leci całuski,
Kingo mam nadzieję że będziemy spotykac sie chociażby na tym wątku
jak przygotowania do przedszkola:)?
 
reklama
Kingo mam nadzieję że będziemy spotykac sie chociażby na tym wątku
jak przygotowania do przedszkola:)?
dziękuje Lucynko. no ja też mam nadzieje że chociaż tu czasami sobie popiszemy.
No przygotowania już zakończone, wszystko kupione co trzeba.
Filip już w pn idzie do przedszkola. początkowo na 3-4h puki co sie cieszy i nie protestuje. Mam nadzieje że nie bedzie problemu (on jest taki ze mną zżyty) no i ja z nim.. :)
A jak u ciebie?? twój synek to już szkolniak!
 
Do góry