reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

witam się dziewczyny!

ja dziś byłam u ginekologa rano...
No więc tak..
badała mnie wspaniała ginekolog Lewandowska (dobra kobieta)
dała skierowanie na OB, CRP (sprawdzenie czy jest stan zapalny),hormon PRL.

W połowie cyklu mam skierowanie na USG podbrzusza (bardzo dokładne)

Z wynikami potem idę s powrotem do Lewandowskiej.
Powiedziała mi że w zależności od wyników jakie jej dostarczę zdecyduje czy da mi skierowanie na FSH

Tyle.. narazie badania potem bede wiedziała wiecej.
mamy z mężem nadzieje że wyniki będą prawidłowe.
 
reklama
Witam sie.Mój mały ma problemy na dniu z zasnieciem non stopa sie leka,a to przesikany.W nocy mi sie budził co 4godz ładnie spał,rano sobie pogadalismy.Teraz spi,moze po południu jakis spacerek bo ładna pogoda jest.Bartus jest coraz bardziej kumaty.Słonecznego dnia Wam życze.
 
Zajaczek
zdawaj nam relacje na biezaco co i jak

Opal
ano jutro. dzisiaj moj mial biopsje robiona i pare plywakow znalezli wiec jest ok... oby tylko sie rozruszaly do jutra jak moje jajka wyciagna....nie puszczac kciukow:)
 
Zajączku jesteś :rofl2:
Szkoda, że macie te staranka tak porozrywane troszkę :sorry2: Ale z pomocą nowego lekarza to pójdzie lepiej :tak: Mocno w to wierzę i zaciskam kciuki :-)

Jestem jestem, tylko niestety z doskoku:( no mam nadzieję że się uda....tylko wiesz, pomoc lekarza na nic się zda jak jaśnie wielmożny małżonek nie zechce mnie zapłodnić wtedy kiedy na to pora. Tzn. on zechciałby zawsze i wszędzie tylko kurcze żołnierze DHlem musiały by przyjechać:)
Dzięki za wiarę:)))
ja dziś byłam u ginekologa rano...
No więc tak..
badała mnie wspaniała ginekolog Lewandowska (dobra kobieta)
dała skierowanie na OB, CRP (sprawdzenie czy jest stan zapalny),hormon PRL.

W połowie cyklu mam skierowanie na USG podbrzusza (bardzo dokładne)
Z wynikami potem idę s powrotem do Lewandowskiej.
Powiedziała mi że w zależności od wyników jakie jej dostarczę zdecyduje czy da mi skierowanie na FSH
Tyle.. narazie badania potem bede wiedziała wiecej.
mamy z mężem nadzieje że wyniki będą prawidłowe.
No to super że plan jakiś podjęty tak trzymac. Z jednej strony fajnie jakby wsio było ok. ... z drugiej jakby cos w końcu stwierdzili to można zacząć działać...Przynajmniej ja tak uważam. Bo w naszym przypadku niby wszystko ok, a dzidzi brak :(
Czekamy na wyniki:)
Witam sie.Mój mały ma problemy na dniu z zasnieciem non stopa sie leka,a to przesikany.W nocy mi sie budził co 4godz ładnie spał,rano sobie pogadalismy.Teraz spi,moze po południu jakis spacerek bo ładna pogoda jest.Bartus jest coraz bardziej kumaty.Słonecznego dnia Wam życze.
Madziu, buziaki dla Bartusia:***
Zajaczek
zdawaj nam relacje na biezaco co i jak

ano jutro. dzisiaj moj mial biopsje robiona i pare plywakow znalezli wiec jest ok... oby tylko sie rozruszaly do jutra jak moje jajka wyciagna....nie puszczac kciukow:)
No to dobrze:))) Jak znależli choć część zdrowej armii to super:))) Kciuki zaciśnięte mocno (dobrze że nie potrzebne mi sa do pisania na kompie):))
 
Kinga, Zajączek z pomocą lekarzy ruszycie jak z kopyta :tak: Tylko się nie zastanawiajcie tylko im zaufajcie i przyjmujcie wszystko co trza!
Ja się wahałam i nie chciałam przyjmować wspomagaczy itp. bo cały czas się łudziłam, że zajdę bez niczego.. Potem castagnus - ziołowy więc co mi szkodziło? Ale jak i to nie zadziałało to z podkulonym ogonem do swojego gina wróciłam i poprosiłam o leki (CLO), które mi proponował już kilka miesięcy wcześniej. Efekt widzicie na suwaczku ;-)

Wierzę, że z Wami też tak będzie :tak: Odpowiednio dobrane wspomagacze + monitoring i do dzieła :-)


Lolitko super, że żołnierzyki gotowe do boju :happy2:

Madzia
milion trylionów buziaczków dla słodziaka Bartusia :********
Może na spacerkach będzie mu się lepiej spało?? Żeby tylko pogoda dopisywała!
 
wiesz ja do tej pory też sobie sama gadałam i mężowi że bez wspomagaczy bo po co! jestem zdrowa! mam jedno dziecko przecież!... no ale jeżeli bedzie trzeba coś brać to się zgodzę... dlaczego? bo bardzo pragnę dgugiego dziecka wiadomo.

Pozdrawiam was
 
dobre waidomosci:)

pobrano wiecej niz oczekiwalismy jajek. bedzie dobrych okolo 9-10. plywaki mojego tez w lepsze formie niz ostatnio wiec mam solidna nadzieje na lepsze rezultaty. ciesze sie bardzo kochane
 
Nektarynko
dzieki i trzymaj kciuki przez najblizsze 2 tygodnie zeby sie dzidzia rozwijala dobrze

a TY jak sie czujesz?
 
reklama
obiecuje bede trzymac nawet przez 9 miesiecy:-)

ja się czuje dobrze.. no od wczoraj w sumie troszke brzuszek pobolewa, ale to pewnie dlatego ze jutro mam wizyte chociaz nie boje sie niczego ale to chyba jakas poswiadomośc.. w koncu czuje ze mały tanczy w brzuchu więc nie mam sie czego obawiać..
 
Do góry